Ziraat Fakültesi

Bahçe Bitkileri

1. Sınıf
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ATİ101 Yer: Amfi IB1
Tarih: 2017-11-14 17:30:00
--
--
B1
2017-12-26 17:30:00
--
--

Botanik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TB 105 Yer: Amfi IAmfi IIAmfi IIIAmfi IVB1
Tarih: 2017-10-30 12:30:00
--
--
Amfi IV
2018-01-02 08:30:00
--
--

Ekonomi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
EKO001 Yer: Amfi IV
Tarih: 2017-11-03 12:30:00
--
--
Amfi IV
2018-01-05 08:30:00
--
--

Fizik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
FZK001 Yer: Amfi IIAmfi I
Tarih: 2017-11-17 12:30:00
--
--
Amfi II
2017-12-29 08:30:00
--
--

Kimya
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
KMY003 Yer: Amfi IAmfi IIB1
Tarih: 2017-11-16 12:30:00
--
--
B1
2017-12-28 08:30:00
--
--

Matematik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MAT001 Yer: Amfi IVB5AMFİD5D6
Tarih: 2017-11-01 12:30:00
--
--
B7
2018-01-03 08:30:00
--
--

Meteoroloji
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GZM201 Yer: AMFİ
Tarih: 2017-11-15 12:30:00
--
--
Amfi II
2018-01-04 08:30:00
--
--

Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TBT001 Yer: S 102
Tarih: 2017-10-31 12:30:00
--
--
S 102
2017-12-25 12:30:00
--
--

Türk Dili I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TDİ101 Yer: Amfi IB1
Tarih: 2017-11-13 17:30:00
--
--
B1
2017-12-25 17:30:00
--
--

Yabancı Dil I (İngilizce)
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
YDİ101 Yer: Amfi IIIAmfi IVB2
Tarih: 2017-11-15 17:30:00
--
--
B1
2017-12-27 17:30:00
--
--
2. Sınıf
Bitki Koruma
Kodu Vize 1 Vize 2 Ek sınav Final Bütünleme
GZM209 Yer: Amfi IV
Tarih: 2017-11-06 12:30:00
Yer: B5
Tarih: 2017-11-30 12:30:00
--
--
B7
2017-12-26 10:30:00
--
--

Gıda Bilimi ve Teknolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 209 Yer: Amfi IIIAMFİD7
Tarih: 2017-11-03 17:30:00
--
--
B5
2018-01-02 17:30:00
--
--

İş Sağlığı ve Güvenliği I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
İSGL101 Yer: Amfi IAmfi IV
Tarih: 2017-11-07 12:30:00
--
--
Amfi IV
2017-12-25 10:30:00
--
--

Tahıllar ve Endüstri Bitkileri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TAB203 Yer: B7
Tarih: 2017-11-09 12:30:00
--
--
Amfi IV
2018-01-04 10:30:00
--
--

Tarımsal Mekanizasyon
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TO 207 Yer: Amfi IV
Tarih: 2017-11-20 12:30:00
--
--
Amfi IV
2017-12-28 10:30:00
--
--

Tarımsal Yapılar ve Sulama
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TO 205 Yer: Amfi IV
Tarih: 2017-11-10 12:30:00
--
--
Amfi IV
2017-12-27 10:30:00
--
--

Zootekni
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GZM215 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-11-08 12:30:00
--
--
Amfi I
2017-12-29 10:30:00
--
--
3. Sınıf
Bağcılık ve Çevre İlişkileri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBB308 Yer: B1
Tarih: 2017-11-16 16:30:00
--
--
Toplantı Odası 14
2018-01-03 12:30:00
--
--

Bahçe Bitkileri Fizyolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BB301 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-11-01 17:30:00
--
--
Amfi I
2017-12-25 13:30:00
--
--

Bahçe Bitkileri Organik Tarım
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBB304 Yer: B5
Tarih: 2017-11-13 16:30:00
--
--
Amfi IV
2018-01-04 13:30:00
--
--

Bahçe Bitkileri Organizasyonu I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BB311 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-17 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 4
2018-01-05 13:30:00
--
--

Bahçe Bitkileri Organizasyonu I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BB311 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-17 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 42
2018-01-05 13:30:00
--
--

Bahçe Bitkileri Organizasyonu I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BB311 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-17 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 59
2018-01-05 13:30:00
--
--

Bahçe Bitkileri Organizasyonu I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BB311 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-17 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 35
2018-01-05 13:30:00
--
--

Bahçe Bitkileri Organizasyonu I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BB311 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-17 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 43
2018-01-05 13:30:00
--
--

Bahçe Bitkileri Organizasyonu I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BB311 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-17 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 51
2018-01-05 13:30:00
--
--

Bahçe Bitkileri Organizasyonu I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BB311 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-17 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 35
2018-01-05 13:30:00
--
--

Bahçe Bitkileri Organizasyonu I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BB311 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-17 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 43
2018-01-05 13:30:00
--
--

Bahçe Bitkileri Organizasyonu I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BB311 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-17 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-05 13:30:00
--
--

Bahçe Bitkileri Organizasyonu I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BB311 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-17 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 58
2018-01-05 13:30:00
--
--

Bahçe Ürünlerinin Hasatı ve Muhafazası
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBB317 Yer: B3
Tarih: 2017-11-16 17:30:00
--
--
Toplantı Odası 14
2018-01-04 12:30:00
--
--

Bitki Büyüme Düzenleyicileri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBB312 Yer: B1
Tarih: 2017-11-02 16:30:00
--
--
Toplantı Odası 14
2018-01-02 13:30:00
--
--

Budama Tekniği
Kodu Vize 1 Vize 2 Ek sınav Final Bütünleme
BB302 Yer: B7
Tarih: 2017-10-30 17:30:00
Yer: B7
Tarih: 2017-11-27 17:30:00
--
--
Amfi IV
2017-12-27 13:30:00
--
--

Mesleki İngilizce
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBB306 Yer: B1
Tarih: 2017-11-15 16:30:00
--
--
B1
2018-01-02 12:30:00
--
--

Organik Bağcılık
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBB311 Yer: B6
Tarih: 2017-11-01 16:30:00
--
--
Toplantı Odası 11
2017-12-29 12:30:00
--
--

Örtüaltı Tarımı I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BB303 Yer: Amfi III
Tarih: 2017-11-03 16:30:00
--
--
Amfi IV
2017-12-29 13:30:00
--
--

Sebze Bahçesi Kurma Teknikleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBB301 Yer: B3
Tarih: 2017-10-31 17:30:00
--
--
Toplantı Odası 4
2017-12-28 13:30:00
--
--

Seracılıkta Yeni Gelişmeler
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBB305 Yer: B1
Tarih: 2017-11-14 16:30:00
--
--
Toplantı Odası 2
2018-01-05 13:30:00
--
--

Topraklı ve Topraksız Ortamlarda Fide Üretimi ve Serada Topraksız Tarım
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBB302 Yer: B3
Tarih: 2017-11-02 17:30:00
--
--
B3
2018-01-03 13:30:00
--
--

Üzüm Çeşitleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBB309 Yer: B1
Tarih: 2017-11-17 16:30:00
--
--
B1
2018-01-05 12:30:00
--
--

Üzüm Kalite Kriterleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBB310 Yer: B7
Tarih: 2017-10-30 16:30:00
--
--
Toplantı Odası 10
2017-12-26 13:30:00
--
--
4. Sınıf
Asma Biyolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBB421 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-06 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 46
2017-12-25 08:30:00
--
--

Bağcılıkta Büyüme Düzenleyicilerin Kullanımı
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBB415 Yer: Toplantı Odası 10
Tarih: 2017-11-07 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 5
2017-12-26 08:30:00
--
--

Bağcılıkta Hidroponik Tekniği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBB419 Yer: Toplantı Odası 10
Tarih: 2017-11-08 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 37
2017-12-27 17:30:00
--
--

Bahçe Bitkileri Islahı I
Kodu Vize 1 Vize 2 Ek sınav Final Bütünleme
BB413 Yer: Amfi IV
Tarih: 2017-11-06 17:30:00
Yer: Amfi IV
Tarih: 2017-11-30 17:30:00
--
--
B5
2017-12-26 15:30:00
--
--

Bahçe Ürünlerinde Hasat Sonrası Görülen Kalite Kayıpları
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBB426 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-10 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 34
2017-12-27 17:30:00
--
--

Bahçe Ürünlerinin Muhafazası ve Pazara Hazırl
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BB415 Yer: B1
Tarih: 2017-11-07 17:30:00
--
--
B6
2017-12-27 15:30:00
--
--

Bilgisayarlı İstatistik Metotları
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBB423 Yer: B3
Tarih: 2017-11-21 17:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 33
2017-12-28 17:30:00
--
--

Girişimcilik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GRŞ005 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-24 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 50
2017-12-25 15:30:00
--
--

Ilıman İklim Meyve Türleri I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BB403 Yer: B2
Tarih: 2017-11-08 17:30:00
--
--
B5
2017-12-28 15:30:00
--
--

İngilizce Konuşma Becerileri I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM441 Yer: D6
Tarih: 2017-11-22 17:30:00
--
--
D5
2017-12-25 15:30:00
--
--

Müzik Kültürü
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MZK001 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-11-23 17:30:00
--
--
Amfi I
2017-12-29 15:30:00
--
--

Özel Bağcılık I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BB 411 Yer: B1
Tarih: 2017-11-09 17:30:00
--
--
B2
2018-01-05 15:30:00
--
--

Özel Sebzecilik I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BB401 Yer: B7
Tarih: 2017-11-10 17:30:00
--
--
B5
2018-01-04 15:30:00
--
--

Serada Yetiştirme Ortamları, Sulama ve Gübreleme
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBB413 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-09 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 25
2017-12-29 17:30:00
--
--

Subtropik İklim Meyve Türleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BB405 Yer: Amfi II
Tarih: 2017-11-20 17:30:00
--
--
Amfi II
2018-01-03 15:30:00
--
--

Şarapçılıkta Duyusal Analizler
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBB420 Yer: Öğretim Üyesi Odası 12
Tarih: 2017-11-22 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 4
2018-01-03 17:30:00
--
--

Tohum Depolama İlkeleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBB416 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-23 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 51
2018-01-05 17:30:00
--
--

Üretici Örgütleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STE 307 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-11-24 17:30:00
--
--
Amfi I
2018-01-02 15:30:00
--
--

Üzüm Kurutma Tekniği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBB422 Yer: B1
Tarih: 2017-11-20 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 52
2018-01-04 17:30:00
--
--

Bitki Koruma

1. Sınıf
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ATİ101 Yer: Amfi IB1
Tarih: 2017-11-14 17:30:00
--
--
B1
2017-12-26 17:30:00
--
--

Botanik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TB 105 Yer: Amfi IAmfi IIAmfi IIIAmfi IVB1
Tarih: 2017-10-30 12:30:00
--
--
Amfi IV
2018-01-02 08:30:00
--
--

Fizik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
FZK001 Yer: Amfi IIAmfi I
Tarih: 2017-11-17 12:30:00
--
--
Amfi II
2017-12-29 08:30:00
--
--

Kimya
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
KMY002 Yer: Amfi IVAMFİAmfi III
Tarih: 2017-11-16 12:30:00
--
--
D6
2017-12-28 08:30:00
--
--

Matematik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MAT001 Yer: Amfi IAmfi IIAmfi IIIB7
Tarih: 2017-11-01 12:30:00
--
--
Amfi III
2018-01-03 08:30:00
--
--

Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TBT001 Yer: Amfi IV
Tarih: 2017-11-24 17:30:00
--
--
S 102
2018-01-04 12:30:00
--
--

Türk Dili I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TDİ101 Yer: Amfi IB1
Tarih: 2017-11-13 17:30:00
--
--
B1
2017-12-25 17:30:00
--
--

Yabancı Dil I (İngilizce)
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
YDİ101 Yer: Amfi IIIAmfi IVB2
Tarih: 2017-11-15 17:30:00
--
--
B1
2017-12-27 17:30:00
--
--

Zooloji
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO101 Yer: Amfi IIAmfi IIIB3
Tarih: 2017-11-13 12:30:00
--
--
Amfi II
2018-01-05 10:30:00
--
--
2. Sınıf
Bitki Fizyolojisi
Kodu Vize 1 Vize 2 Ek sınav Final Bütünleme
GZM 205 Yer: Amfi IIIAmfi IV
Tarih: 2017-11-14 12:30:00
Yer: Amfi IIIAmfi IV
Tarih: 2017-12-01 12:30:00
--
--
B1
2017-12-26 10:30:00
--
--

Ekonomi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
EKO001 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-11-03 12:30:00
--
--
Amfi I
2018-01-05 08:30:00
--
--

Entomoloji
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BK 203 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-11-09 12:30:00
--
--
Amfi I
2018-01-03 10:30:00
--
--

İş Sağlığı ve Güvenliği I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
İSGL101 Yer: Amfi IIAmfi IIIAMFİ
Tarih: 2017-11-07 12:30:00
--
--
Amfi III
2017-12-25 10:30:00
--
--

Meteoroloji
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GZM201 Yer: Amfi III
Tarih: 2017-11-15 12:30:00
--
--
B5
2018-01-04 08:30:00
--
--

Tarımsal Mekanizasyon
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TO 207 Yer: Amfi II
Tarih: 2017-11-20 12:30:00
--
--
Amfi III
2017-12-28 10:30:00
--
--

Tarımsal Yapılar ve Sulama
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TO 205 Yer: Amfi III
Tarih: 2017-11-10 12:30:00
--
--
Amfi III
2017-12-27 10:30:00
--
--

Zootekni
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GZM215 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-11-08 12:30:00
--
--
Amfi I
2017-12-29 10:30:00
--
--
3. Sınıf
Bitki Hastalıklarıyla Savaş Yöntem İlaçları
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BK 307 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-11-17 17:30:00
--
--
Amfi I
2017-12-28 13:30:00
--
--

Bitki Koruma Ürünleri Bayi ve Toptancılığında Zirai Zararlılar
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBK310 Yer: Toplantı Odası 10
Tarih: 2017-10-31 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 3
2018-01-04 13:30:00
--
--

Bitkisel Kökenli İnsektisitler
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBK311 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-13 15:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 27
2018-01-04 13:30:00
--
--

Böcek Ekolojisi ve Epidemiyolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BK 309 Yer: Amfi II
Tarih: 2017-11-01 17:30:00
--
--
Amfi IV
2018-01-05 13:30:00
--
--

Böcek Morfolojisi ve Fizyolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BK303 Yer: Amfi II
Tarih: 2017-10-31 17:30:00
--
--
Amfi IV
2017-12-25 13:30:00
--
--

Böcek Sistematiği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BK 305 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-11-16 17:30:00
--
--
Amfi I
2018-01-02 13:30:00
--
--

Epidemiyoloji
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BK 311 Yer: Amfi III
Tarih: 2017-11-02 16:30:00
--
--
Amfi I
2017-12-26 13:30:00
--
--

Herbolojinin Temel Prensipleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBK 315 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-14 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 25
2018-01-03 13:30:00
--
--

Mikoloji
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BK301 Yer: AMFİ
Tarih: 2017-11-13 16:30:00
--
--
Amfi I
2017-12-27 13:30:00
--
--

Mikoloji
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BK301 Yer: AMFİ
Tarih: 2017-11-13 16:30:00
--
--
Amfi I
2017-12-27 13:30:00
--
--

Örtüaltı Sebzeciliğinde Görülen Fungal Hastalıklar
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBK107 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-17 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 5
2017-12-28 13:30:00
--
--

Tarımda Kullanılan Fungisitler
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBK 309 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-17 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 45
2017-12-28 13:30:00
--
--

Üzümsü Meyve ve Bağ Hastalıkları
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBK 327 Yer: B3
Tarih: 2017-11-15 16:30:00
--
--
Toplantı Odası 12
2017-12-29 13:30:00
--
--
4. Sınıf
Bakteriyel Hastalıkların Alternatif Mücadele Yöntemleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBK415 Yer: Toplantı Odası 10
Tarih: 2017-11-07 17:30:00
--
--
B2
2018-01-05 17:30:00
--
--

Bilimsel Çalışma Yazım Tekniği I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BK 401 Yer: Toplantı Odası 10
Tarih: 2017-11-24 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 40
2017-12-25 17:30:00
--
--

Bilimsel Çalışma Yazım Tekniği I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BK 401 Yer: Toplantı Odası 10
Tarih: 2017-11-24 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 58
2017-12-25 17:30:00
--
--

Bilimsel Çalışma Yazım Tekniği I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BK 401 Yer: Toplantı Odası 10
Tarih: 2017-11-24 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 43
2017-12-25 17:30:00
--
--

Bilimsel Çalışma Yazım Tekniği I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BK 401 Yer: Seminer Odası 10
Tarih: 2017-11-24 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 37
2017-12-25 17:30:00
--
--

Bilimsel Çalışma Yazım Tekniği I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BK 401 Yer: Toplantı Odası 10
Tarih: 2017-11-24 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 23
2017-12-25 17:30:00
--
--

Bilimsel Çalışma Yazım Tekniği I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BK 401 Yer: Toplantı Odası 10
Tarih: 2017-11-24 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 48
2017-12-25 17:30:00
--
--

Bilimsel Çalışma Yazım Tekniği I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BK 401 Yer: Toplantı Odası 10
Tarih: 2017-11-24 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 7
2017-12-25 17:30:00
--
--

Bilimsel Çalışma Yazım Tekniği I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BK 401 Yer: Toplantı Odası 10
Tarih: 2017-11-24 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 49
2017-12-25 17:30:00
--
--

Bilimsel Çalışma Yazım Tekniği I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BK 401 Yer: Toplantı Odası 10
Tarih: 2017-11-24 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 52
2017-12-25 17:30:00
--
--

Bilimsel Çalışma Yazım Tekniği I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BK 401 Yer: Toplantı Odası 10
Tarih: 2017-11-24 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 44
2017-12-25 17:30:00
--
--

Bilimsel Çalışma Yazım Tekniği I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BK 401 Yer: Toplantı Odası 10
Tarih: 2017-11-24 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 33
2017-12-25 17:30:00
--
--

Bilimsel Çalışma Yazım Tekniği I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BK 401 Yer: Toplantı Odası 10
Tarih: 2017-11-24 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 43
2017-12-25 17:30:00
--
--

Bitki Bakteri Hastalıkları
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBK402 Yer: Amfi II
Tarih: 2017-11-06 17:30:00
--
--
Amfi II
2017-12-26 15:30:00
--
--

Bitki Koruma Ürünleri ve Zararlı Yönetimi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBK424 Yer: Toplantı Odası 10
Tarih: 2017-11-09 17:30:00
--
--
Amfi IV
2018-01-05 15:30:00
--
--

Bitki Virüs Hastalıkları
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBK404 Yer: Amfi IV
Tarih: 2017-11-08 17:30:00
--
--
Amfi IV
2017-12-28 15:30:00
--
--

Depolanmış Ürün Hastalıkları
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBK405 Yer: Amfi IV
Tarih: 2017-11-10 17:30:00
--
--
Amfi IV
2018-01-03 15:30:00
--
--

Depolanmış Ürün Zararlıları
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBK403 Yer: Amfi IV
Tarih: 2017-11-20 17:30:00
--
--
Amfi IV
2017-12-27 15:30:00
--
--

Faydalı Böcekler
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBK408 Yer: B1
Tarih: 2017-11-23 16:30:00
--
--
Amfi IV
2018-01-05 15:30:00
--
--

Girişimcilik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GRŞ005 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-24 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 50
2017-12-25 15:30:00
--
--

İngilizce Konuşma Becerileri I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM441 Yer: D6
Tarih: 2017-11-22 17:30:00
--
--
D5
2017-12-25 15:30:00
--
--

Kentsel Entomoloji
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBK419 Yer: B1
Tarih: 2017-11-06 16:30:00
--
--
Amfi IV
2018-01-05 15:30:00
--
--

Mesleki İngilizce I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
LMİ109 Yer: Toplantı Odası 10
Tarih: 2017-11-22 12:30:00
--
--
Amfi IV
2018-01-05 15:30:00
--
--

Müzik Kültürü
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MZK001 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-11-23 17:30:00
--
--
Amfi I
2017-12-29 15:30:00
--
--

Organik Tarımda Zararlıların Yönetimi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBK409 Yer: Toplantı Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Amfi IV
2018-01-05 15:30:00
--
--

Orman Park ve Süs Bitkileri Fungal Hastalıkları
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBK413 Yer: B1
Tarih: 2017-11-07 16:30:00
--
--
B2
2018-01-04 15:30:00
--
--

Park ve Süs Bitkileri Zararlıları
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBK401 Yer: Amfi III
Tarih: 2017-11-22 16:30:00
--
--
Amfi IV
2018-01-04 15:30:00
--
--

Sera Bitki Virüs Hastalıkları ve Mücadele Yöntemleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBK417 Yer: B1
Tarih: 2017-11-08 16:30:00
--
--
B2
2018-01-04 15:30:00
--
--

Tarımda Kullanılan Fungisitler ve Etkililikleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBK414 Yer: B1
Tarih: 2017-11-09 16:30:00
--
--
B2
2018-01-04 17:30:00
--
--

Tarım Dışı Alanlarda Yabancı Ot Mücadelesi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBK410 Yer: B1
Tarih: 2017-11-10 16:30:00
--
--
B2
2018-01-04 17:30:00
--
--

Tarla bitkileri Hastalıkları ve Mücadelesi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBK411 Yer: Toplantı Odası 10
Tarih: 2017-11-08 16:30:00
--
--
B2
2018-01-04 17:30:00
--
--

Tohum Patolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBK423 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-20 16:30:00
--
--
B2
2018-01-04 17:30:00
--
--

Gıda Mühendisliği

1. Sınıf
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ATİ101 Yer: Amfi IIAmfi IIIAmfi IV
Tarih: 2017-11-14 17:30:00
--
--
D1
2017-12-26 17:30:00
--
--

Biyoloji
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BYO001 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-10-31 12:30:00
--
--
Amfi I
2018-01-05 17:30:00
--
--

Fizik I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
FZK105 Yer: AMFİAmfi IIIB1
Tarih: 2017-11-17 12:30:00
--
--
D2
2017-12-29 08:30:00
--
--

Gıda Mühendisliğine Giriş
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SB 101 Yer: D5D6
Tarih: 2017-11-02 12:30:00
--
--
D6
2018-01-04 08:30:00
--
--

Kimya
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
KMY002 Yer: Amfi IVAMFİAmfi III
Tarih: 2017-11-16 12:30:00
--
--
D6
2017-12-28 08:30:00
--
--

Matematik I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MAT105 Yer: Amfi IVB5AMFİD5D6
Tarih: 2017-11-01 12:30:00
--
--
B7
2018-01-03 08:30:00
--
--

Türk Dili I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TDİ101 Yer: Amfi IIAmfi IIIAmfi IV
Tarih: 2017-11-13 17:30:00
--
--
D1
2017-12-25 17:30:00
--
--

Yabancı Dil I (İngilizce)
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
YDİ101 Yer: Amfi IAmfi IIB1
Tarih: 2017-11-15 17:30:00
--
--
AMFİ
2017-12-27 17:30:00
--
--
2. Sınıf
Akışkanlar Mekaniği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MB 201 Yer: D4AMFİD6
Tarih: 2017-11-20 12:30:00
--
--
Amfi II
2018-01-02 10:30:00
--
--

Analitik Kimya
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TB 203 Yer: Amfi IAmfi II
Tarih: 2017-11-21 12:30:00
--
--
AMFİ
2017-12-28 10:30:00
--
--

Diferansiyel Eşitlikler
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TB 207 Yer: Amfi IAmfi IIAmfi III
Tarih: 2017-11-24 12:30:00
--
--
D6
2018-01-05 10:30:00
--
--

Gıda Kimyası I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 213 Yer: AMFİD1
Tarih: 2017-11-06 12:30:00
--
--
D5
2017-12-26 10:30:00
--
--

İş Sağlığı ve Güvenliği I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
İSGL101 Yer: Amfi IIAmfi IIIAMFİ
Tarih: 2017-11-07 12:30:00
--
--
Amfi III
2017-12-25 10:30:00
--
--

Mesleki İngilizce I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
LMİ103 Yer: AMFİD2
Tarih: 2017-11-08 12:30:00
--
--
B7
2017-12-29 10:30:00
--
--

Moleküler Biyoloji Genetik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TB 205 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-11-23 12:30:00
--
--
Amfi I
2018-01-04 10:30:00
--
--

Termodinamik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MB 203 Yer: AMFİD1
Tarih: 2017-11-09 12:30:00
--
--
D4
2017-12-27 10:30:00
--
--
3. Sınıf
Enstrümental Analizler
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 309 Yer: AMFİ
Tarih: 2017-10-30 17:30:00
--
--
AMFİ
2017-12-25 13:30:00
--
--

Enzim Bilimi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 411 Yer: D6
Tarih: 2017-11-17 17:30:00
--
--
D6
2017-12-29 13:30:00
--
--

Fizikokimya
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 320 Yer: D1
Tarih: 2017-11-16 17:30:00
--
--
D1
2018-01-04 17:30:00
--
--

Fonksiyonel Gıdalar
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 438 Yer: D5
Tarih: 2017-11-15 16:30:00
--
--
D6
2017-12-28 17:30:00
--
--

Gıda Güvenliği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 315 Yer: AMFİ
Tarih: 2017-11-14 16:30:00
--
--
AMFİ
2017-12-28 13:30:00
--
--

Gıda Katkı Maddeleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 311 Yer: AMFİD1
Tarih: 2017-10-31 17:30:00
--
--
D4
2018-01-02 13:30:00
--
--

Gıda Mikrobiyolojisi I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 303 Yer: AMFİD2
Tarih: 2017-11-01 17:30:00
--
--
D6
2017-12-26 13:30:00
--
--

Gıda Toksikolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 316 Yer: D6
Tarih: 2017-11-13 16:30:00
--
--
D6
2018-01-05 13:30:00
--
--

Malzeme Bilgisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GMB 301 Yer: D7
Tarih: 2017-11-10 12:30:00
--
--
D6
2017-12-27 08:30:00
--
--

Reaksiyon Kinetiği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STB302 Yer: D1
Tarih: 2017-11-01 16:30:00
--
--
D1
2018-01-04 13:30:00
--
--

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 410 Yer: D1
Tarih: 2017-11-02 16:30:00
--
--
D1
2018-01-03 17:30:00
--
--

Tasarım
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 317 Yer: D5D6
Tarih: 2017-11-02 17:30:00
--
--
D4
2018-01-03 13:30:00
--
--

Temel İşlemler I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 319 Yer: D5D6
Tarih: 2017-11-03 17:30:00
--
--
D3
2017-12-27 13:30:00
--
--
4. Sınıf
Bitkisel Yağ Teknolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 451 Yer: D5D6
Tarih: 2017-11-06 17:30:00
--
--
Amfi I
2018-01-04 15:30:00
--
--

ET ve Ürünleri Teknolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 405 Yer: D5D6
Tarih: 2017-11-08 17:30:00
--
--
Amfi I
2017-12-26 15:30:00
--
--

ET ve Ürünleri Teknolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 445 Yer: D5D6
Tarih: 2017-11-08 17:30:00
--
--
Amfi I
2017-12-26 15:30:00
--
--

Fermantasyon Teknolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 447 Yer: AMFİD1
Tarih: 2017-11-10 17:30:00
--
--
Amfi I
2017-12-27 15:30:00
--
--

Fermentasyon Teknolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 407 Yer: AMFİD1
Tarih: 2017-11-10 17:30:00
--
--
Amfi I
2017-12-27 15:30:00
--
--

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 441 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2017-11-23 17:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 26
2018-01-05 17:30:00
--
--

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 441 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2017-11-23 17:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 4
2018-01-05 17:30:00
--
--

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 441 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2017-11-23 17:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 39
2018-01-05 17:30:00
--
--

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 441 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2017-11-23 17:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 24
2018-01-05 17:30:00
--
--

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 441 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2017-11-23 17:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 11
2018-01-05 17:30:00
--
--

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 441 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2017-11-23 17:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 26
2018-01-05 17:30:00
--
--

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 441 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2017-11-23 17:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 39
2018-01-05 17:30:00
--
--

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 441 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2017-11-23 17:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 28
2018-01-05 17:30:00
--
--

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 441 Yer: Seminer Odası 2
Tarih: 2017-11-23 17:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 37
2018-01-05 17:30:00
--
--

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 441 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2017-11-23 17:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 48
2018-01-05 17:30:00
--
--

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 441 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2017-11-23 17:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 17
2018-01-05 17:30:00
--
--

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 441 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2017-11-23 17:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 23
2018-01-05 17:30:00
--
--

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 441 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2017-11-23 17:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 22
2018-01-05 17:30:00
--
--

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 441 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2017-11-23 17:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 19
2018-01-05 17:30:00
--
--

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 441 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2017-11-23 17:30:00
--
--
Seminer Odası 2
2018-01-05 17:30:00
--
--

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 441 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2017-11-23 17:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 29
2018-01-05 17:30:00
--
--

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 441 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2017-11-23 17:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 49
2018-01-05 17:30:00
--
--

Meyve ve Sebze Ürünleri Teknolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 453 Yer: D5D6
Tarih: 2017-11-20 17:30:00
--
--
Amfi I
2017-12-28 15:30:00
--
--

Süt ve Ürünleri Teknolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 434 Yer: AMFİD1
Tarih: 2017-11-22 17:30:00
--
--
D4
2018-01-03 15:30:00
--
--

Tahıl İşleme Teknolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 443 Yer: AMFİD5
Tarih: 2017-11-24 17:30:00
--
--
D5
2018-01-05 15:30:00
--
--

Tahıl İşleme Teknolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 442 Yer: AMFİD5
Tarih: 2017-11-24 17:30:00
--
--
D5
2018-01-05 15:30:00
--
--

Tarım Ekonomisi

1. Sınıf
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ATİ101 Yer: Amfi IB1
Tarih: 2017-11-14 17:30:00
--
--
B1
2017-12-26 17:30:00
--
--

Botanik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TB 105 Yer: Amfi IAmfi IIAmfi IIIAmfi IVB1
Tarih: 2017-10-30 12:30:00
--
--
Amfi IV
2018-01-02 08:30:00
--
--

Çevre Yönetimi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TB 115 Yer: AMFİ
Tarih: 2017-10-31 12:30:00
--
--
Amfi I
2017-12-27 08:30:00
--
--

Kimya
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
KMY003 Yer: Amfi IAmfi IIB1
Tarih: 2017-11-16 12:30:00
--
--
B1
2017-12-28 08:30:00
--
--

Matematik I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MAT101 Yer: Amfi IAmfi IIAmfi IIIB7
Tarih: 2017-11-01 12:30:00
--
--
Amfi III
2018-01-03 08:30:00
--
--

Meteoroloji
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GZM201 Yer: Amfi IIB1
Tarih: 2017-11-15 12:30:00
--
--
B1
2018-01-04 08:30:00
--
--

Mikroekonomi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TB 117 Yer: AMFİ
Tarih: 2017-11-03 12:30:00
--
--
B8
2017-12-29 08:30:00
--
--

Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TBT001 Yer: S 102
Tarih: 2017-10-30 16:30:00
--
--
S 102
2017-12-26 12:30:00
--
--

Türk Dili I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TDİ101 Yer: Amfi IB1
Tarih: 2017-11-13 17:30:00
--
--
B1
2017-12-25 17:30:00
--
--

Yabancı Dil I (İngilizce)
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
YDİ101 Yer: Amfi IIIAmfi IVB2
Tarih: 2017-11-15 17:30:00
--
--
B1
2017-12-27 17:30:00
--
--

Zooloji
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TB 109 Yer: Amfi IIAmfi IIIB3
Tarih: 2017-11-13 12:30:00
--
--
Amfi II
2018-01-05 10:30:00
--
--
2. Sınıf
Bağcılık ve Meyvecilik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BB 201 Yer: Amfi II
Tarih: 2017-11-23 12:30:00
--
--
Amfi II
2018-01-03 10:30:00
--
--

Bitki Koruma
Kodu Vize 1 Vize 2 Ek sınav Final Bütünleme
GZM209 Yer: Amfi III
Tarih: 2017-11-06 12:30:00
Yer: Amfi III
Tarih: 2017-11-30 12:30:00
--
--
Amfi II
2017-12-26 10:30:00
--
--

Gıda Bilimi ve Teknolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 209 Yer: Amfi IIIAMFİD7
Tarih: 2017-11-03 17:30:00
--
--
B5
2018-01-02 17:30:00
--
--

İş Sağlığı ve Güvenliği I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
İSGL101 Yer: Amfi IAmfi IV
Tarih: 2017-11-07 12:30:00
--
--
Amfi IV
2017-12-25 10:30:00
--
--

Tarımsal Mekanizasyon
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TO 207 Yer: Amfi III
Tarih: 2017-11-20 12:30:00
--
--
Amfi II
2017-12-28 10:30:00
--
--

Tarımsal Yapılar ve Sulama
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TO 205 Yer: B1B2
Tarih: 2017-11-10 12:30:00
--
--
Amfi II
2017-12-27 10:30:00
--
--

Zootekni
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GZM215 Yer: Amfi II
Tarih: 2017-11-08 12:30:00
--
--
Amfi II
2017-12-29 10:30:00
--
--
3. Sınıf
Doğal Kaynak ve Çevre Ekonomisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TE 323 Yer: Amfi III
Tarih: 2017-11-13 16:30:00
--
--
Amfi III
2018-01-02 13:30:00
--
--

Finansal Yönetim
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TE 319 Yer: Amfi IV
Tarih: 2017-11-14 16:30:00
--
--
Amfi IV
2018-01-03 13:30:00
--
--

Genel İşletmecilik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TE 315 Yer: Amfi IV
Tarih: 2017-11-15 16:30:00
--
--
Amfi III
2018-01-04 13:30:00
--
--

Hayvancılık Projelerinin Hazırlanması
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STE 334 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-16 08:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 51
2017-12-26 13:30:00
--
--

Kırsal Kalkınma
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STE 327 Yer: Toplantı Odası 10
Tarih: 2017-11-03 16:30:00
--
--
Toplantı Odası 2
2017-12-26 13:30:00
--
--

Kooperatifcilik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TE 321 Yer: Amfi III
Tarih: 2017-11-01 17:30:00
--
--
Amfi II
2017-12-27 13:30:00
--
--

Mesleki İngilizce
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
LMİ101 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-16 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 42
2017-12-26 13:30:00
--
--

Pazarlama Yönetimi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TE 317 Yer: Amfi IV
Tarih: 2017-11-02 17:30:00
--
--
Amfi III
2017-12-28 13:30:00
--
--

Seracılık Projelerinin Hazırlanması
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STE 335 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-17 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 47
2017-12-26 13:30:00
--
--

Sosyal Girişimcilik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STE 333 Yer: Toplantı Odası 10
Tarih: 2017-11-17 17:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 35
2017-12-26 13:30:00
--
--

Tarım Ekonomisi İstatistiği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TE 303 Yer: Amfi II
Tarih: 2017-10-30 17:30:00
--
--
Amfi II
2017-12-25 13:25:00
--
--

Tarımsal İşletme Yönetimi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TE 313 Yer: Amfi III
Tarih: 2017-11-16 17:30:00
--
--
Amfi II
2018-01-05 13:30:00
--
--

Uluslararası Tarım Politikası
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STE 331 Yer: Toplantı Odası 10
Tarih: 2017-11-01 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 26
2017-12-26 13:30:00
--
--
4. Sınıf
Aile Ekonomisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STE 336 Yer: B3
Tarih: 2017-11-20 17:30:00
--
--
B4
2018-01-03 17:30:00
--
--

Araştırma ve Sunum Teknikleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TE 401 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-07 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 32
2018-01-05 17:30:00
--
--

Araştırma ve Sunum Teknikleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TE 401 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-07 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 30
2018-01-05 17:30:00
--
--

Araştırma ve Sunum Teknikleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TE 401 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-07 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 51
2018-01-05 17:30:00
--
--

Araştırma ve Sunum Teknikleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TE 401 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-07 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 22
2018-01-05 17:30:00
--
--

Araştırma ve Sunum Teknikleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TE 401 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-07 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 31
2018-01-05 17:30:00
--
--

Araştırma ve Sunum Teknikleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TE 401 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-07 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 13
2018-01-05 17:30:00
--
--

Araştırma ve Sunum Teknikleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TE 401 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-07 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 25
2018-01-05 17:30:00
--
--

Araştırma ve Sunum Teknikleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TE 401 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-07 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 3
2018-01-05 17:30:00
--
--

Araştırma ve Sunum Teknikleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TE 401 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-07 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 25
2018-01-05 17:30:00
--
--

Araştırma ve Sunum Teknikleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TE 401 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-07 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 16
2018-01-05 17:30:00
--
--

Doğal Kaynakların Ekonomik Değerlemesi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STE 325 Yer: B1
Tarih: 2017-11-21 17:30:00
--
--
B4
2017-12-28 17:30:00
--
--

Gıda Ekonomisi ve İşletmeciliği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TE 411 Yer: Amfi III
Tarih: 2017-11-09 17:30:00
--
--
Amfi IV
2017-12-25 15:30:00
--
--

Girişimcilik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GRŞ005 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-24 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 23
2017-12-25 15:30:00
--
--

İnsan Kaynakları Yönetimi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STE 313 Yer: B4
Tarih: 2017-11-23 16:30:00
--
--
B3
2017-12-26 15:30:00
--
--

Kırsal Sosyoloji
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TE 405 Yer: Amfi II
Tarih: 2017-11-10 17:30:00
--
--
B5
2017-12-27 15:30:00
--
--

Müzik Kültürü
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MZK001 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-11-23 17:30:00
--
--
Amfi I
2017-12-29 15:30:00
--
--

Tarımsal Finansman
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STE 311 Yer: Amfi III
Tarih: 2017-11-06 17:30:00
--
--
B3
2017-12-28 15:30:00
--
--

Tarımsal Fiyat Analizi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STE 318 Yer: B4
Tarih: 2017-11-09 16:30:00
--
--
Toplantı Odası 10
2017-12-25 08:30:00
--
--

Tarımsal Girdi Sanayi Ekonomisi ve İşletmeciliği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TE 409 Yer: B5
Tarih: 2017-11-08 17:30:00
--
--
Amfi II
2018-01-02 15:30:00
--
--

Tarımsal Pazarlama
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STE 337 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-08 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 52
2017-12-26 08:30:00
--
--

Tarım Ürün ve Girdi Piyasaları
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STE 312 Yer: B5
Tarih: 2017-11-20 16:30:00
--
--
B4
2018-01-05 15:30:00
--
--

Uluslararası Tarım Politikası
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STE 331 Yer: B2
Tarih: 2017-11-07 17:30:00
--
--
B6
2018-01-04 15:30:00
--
--

Yatırım Projeleri Hazırlama Tekniği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TE 403 Yer: B5
Tarih: 2017-11-22 16:30:00
--
--
Amfi III
2018-01-03 15:30:00
--
--

Tarımsal Biyoteknoloji

1. Sınıf
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ATİ101 Yer: Amfi IB1
Tarih: 2017-11-14 17:30:00
--
--
B1
2017-12-26 17:30:00
--
--

Botanik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TB 105 Yer: Amfi III
Tarih: 2017-10-31 12:30:00
--
--
B5
2018-01-02 08:30:00
--
--

Ekonomi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
EKO001 Yer: Amfi II
Tarih: 2017-11-03 12:30:00
--
--
B5
2018-01-05 08:30:00
--
--

Fizik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
FZK002 Yer: B4D5D6D7Amfi IVB5
Tarih: 2017-11-17 12:30:00
--
--
B1
2017-12-29 08:30:00
--
--

İstatistik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
IST106 Yer: AMFİ
Tarih: 2017-10-30 12:30:00
--
--
D6
2018-01-04 10:30:00
--
--

Kimya
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
KMY003 Yer: Amfi IAmfi IIB1
Tarih: 2017-11-16 12:30:00
--
--
B1
2017-12-28 08:30:00
--
--

Matematik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MAT001 Yer: Amfi IAmfi IIAmfi IIIB7
Tarih: 2017-11-01 12:30:00
--
--
Amfi III
2018-01-03 08:30:00
--
--

Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TBT001 Yer: S 102
Tarih: 2017-10-31 16:30:00
--
--
S 102
2017-12-28 12:30:00
--
--

Türk Dili I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TDİ101 Yer: Amfi IB1
Tarih: 2017-11-13 17:30:00
--
--
B1
2017-12-25 17:30:00
--
--

Yabancı Dil I (İngilizce)
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
YDİ101 Yer: Amfi IIIAmfi IVB2
Tarih: 2017-11-15 17:30:00
--
--
B1
2017-12-27 17:30:00
--
--
2. Sınıf
Araştırma ve Deneme Metodları
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TBT 201 Yer: AMFİ
Tarih: 2017-11-10 12:30:00
--
--
D4
2017-12-28 10:30:00
--
--

Bitki Fizyolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GZM209 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-11-09 16:30:00
--
--
B2
2018-01-03 10:30:00
--
--

Biyokimya
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TB 209 Yer: Amfi III
Tarih: 2017-11-08 12:30:00
--
--
Amfi I
2017-12-27 10:30:00
--
--

Ekoloji
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GZM 203 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-11-23 12:30:00
--
--
B1
2018-01-05 10:30:00
--
--

Genel Mikrobiyoloji
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GZM 201 Yer: Amfi II
Tarih: 2017-11-09 12:30:00
--
--
Amfi IV
2018-01-02 10:30:00
--
--

Hayvan Fizyolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GZM 207 Yer: Amfi II
Tarih: 2017-11-06 12:30:00
--
--
B5
2017-12-26 10:30:00
--
--

İş Sağlığı ve Güvenliği I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
İSGL101 Yer: Amfi IAmfi IV
Tarih: 2017-11-07 12:30:00
--
--
Amfi IV
2017-12-25 10:30:00
--
--
3. Sınıf
Bitki Biyoteknolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TBT 315 Yer: Amfi II
Tarih: 2017-11-17 17:30:00
--
--
Amfi III
2018-01-05 13:30:00
--
--

Bitki Hücre Doku Kültürü
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TBT 307 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-11-13 16:30:00
--
--
Amfi IV
2018-01-02 13:30:00
--
--

Biyogüvenlik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TBT 314 Yer: B2
Tarih: 2017-11-15 13:30:00
--
--
B3
2018-01-04 13:30:00
--
--

Çevre Biyoteknolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TBT 312 Yer: B3
Tarih: 2017-11-14 16:30:00
--
--
B4
2018-01-03 13:30:00
--
--

Gıda Bilimi ve Teknolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 209 Yer: B3
Tarih: 2017-10-30 17:30:00
--
--
B3
2017-12-25 13:30:00
--
--

Hücre Biyolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TBT 311 Yer: Amfi IV
Tarih: 2017-11-01 17:30:00
--
--
Amfi III
2017-12-27 13:30:00
--
--

Moleküler Biyoloji
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TBT 301 Yer: Amfi IV
Tarih: 2017-10-31 17:30:00
--
--
Amfi IV
2017-12-26 13:30:00
--
--

Moleküler Genetik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TBT 303 Yer: Amfi III
Tarih: 2017-11-02 17:30:00
--
--
Amfi IV
2017-12-28 13:30:00
--
--

Sitogenetik ve Uygulamaları
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TBT 309 Yer: Amfi IV
Tarih: 2017-11-03 16:30:00
--
--
Amfi III
2017-12-29 13:30:00
--
--
4. Sınıf
Bitki Gen Kaynakları
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TBT 411 Yer: B1
Tarih: 2017-11-06 17:30:00
--
--
B2
2017-12-25 08:30:00
--
--

Biyoinformatik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TBT 403 Yer: Amfi IV
Tarih: 2017-11-07 17:30:00
--
--
Amfi III
2017-12-28 15:30:00
--
--

Hayvan Gen Kaynakları
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TBT 409 Yer: B3
Tarih: 2017-11-08 17:30:00
--
--
B2
2017-12-27 15:30:00
--
--

Hayvan Islahı
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TBT 405 Yer: Amfi IV
Tarih: 2017-11-09 17:30:00
--
--
Amfi IV
2017-12-26 15:30:00
--
--

İngilizce Konuşma Becerileri I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM441 Yer: D6
Tarih: 2017-11-22 17:30:00
--
--
D5
2017-12-25 15:30:00
--
--

Kantitatif Genetik ve QTL Analizi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TBT 401 Yer: Amfi IV
Tarih: 2017-11-21 17:30:00
--
--
B5
2018-01-03 15:30:00
--
--

Moleküler Fitopatoloji
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TBT 415 Yer: B1
Tarih: 2017-11-10 17:30:00
--
--
B1
2018-01-04 15:30:00
--
--

Müzik Kültürü
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MZK001 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-11-23 17:30:00
--
--
Amfi I
2017-12-29 15:30:00
--
--

Özel Proje I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TBT 407 Yer: Amfi IV
Tarih: 2017-11-22 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 52
2018-01-02 17:30:00
--
--

Özel Proje I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TBT 407 Yer: Amfi IV
Tarih: 2017-11-22 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 44
2018-01-02 17:30:00
--
--

Özel Proje I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TBT 407 Yer: Amfi IV
Tarih: 2017-11-22 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 39
2018-01-02 17:30:00
--
--

Özel Proje I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TBT 407 Yer: Amfi IV
Tarih: 2017-11-22 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 26
2018-01-02 17:30:00
--
--

Özel Proje I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TBT 407 Yer: Amfi IV
Tarih: 2017-11-22 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 3
2018-01-02 17:30:00
--
--

Özel Proje I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TBT 407 Yer: Amfi IV
Tarih: 2017-11-22 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 27
2018-01-02 17:30:00
--
--

Özel Proje I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TBT 407 Yer: Amfi IV
Tarih: 2017-11-22 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 28
2018-01-02 17:30:00
--
--

Sekonder Metabolit Üretimi ve Biyoteknoloji
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TBT 413 Yer: B2
Tarih: 2017-11-20 17:30:00
--
--
B5
2018-01-05 15:30:00
--
--

Üretici Örgütleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STE 307 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-11-24 17:30:00
--
--
Amfi I
2018-01-02 15:30:00
--
--

Tarla Bitkileri

1. Sınıf
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ATİ101 Yer: Amfi IIAmfi IIIAmfi IV
Tarih: 2017-11-14 17:30:00
--
--
D1
2017-12-26 17:30:00
--
--

Bitki Fizyolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GZM 205 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-11-14 12:30:00
--
--
Amfi IV
2018-01-03 17:30:00
--
--

Botanik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TB 105 Yer: Amfi IAmfi IIAmfi IIIAmfi IVB1
Tarih: 2017-10-30 12:30:00
--
--
Amfi IV
2018-01-02 08:30:00
--
--

Ekonomi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
EKO001 Yer: Amfi III
Tarih: 2017-11-03 12:30:00
--
--
Amfi III
2018-01-05 08:30:00
--
--

Fizik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
FZK002 Yer: B4D5D6D7Amfi IVB5
Tarih: 2017-11-17 12:30:00
--
--
B1
2017-12-29 08:30:00
--
--

Gıda Bilimi ve Teknolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 211 Yer: Amfi IAmfi II
Tarih: 2017-11-03 17:30:00
--
--
Amfi IV
2018-01-02 17:30:00
--
--

Kimya
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
KMY003 Yer: Amfi IAmfi IIB1
Tarih: 2017-11-16 12:30:00
--
--
B1
2017-12-28 08:30:00
--
--

Matematik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MAT001 Yer: Amfi IVB5AMFİD5D6
Tarih: 2017-11-01 12:30:00
--
--
B7
2018-01-03 08:30:00
--
--

Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TBT002 Yer: S 102
Tarih: 2017-11-13 12:30:00
--
--
S 102
2017-12-27 12:30:00
--
--

Türk Dili I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TDİ101 Yer: Amfi IIAmfi IIIAmfi IV
Tarih: 2017-11-13 17:30:00
--
--
D1
2017-12-25 17:30:00
--
--

Yabancı Dil I (İngilizce)
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
YDİ101 Yer: Amfi IAmfi IIB1
Tarih: 2017-11-15 17:30:00
--
--
AMFİ
2017-12-27 17:30:00
--
--
2. Sınıf
Bağcılık ve Meyvecilik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BB 201 Yer: Amfi IIIAmfi IV
Tarih: 2017-11-23 12:30:00
--
--
B1
2018-01-03 10:30:00
--
--

Bitki Koruma
Kodu Vize 1 Vize 2 Ek sınav Final Bütünleme
GZM209 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-11-06 12:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2017-11-30 12:30:00
--
--
Amfi I
2017-12-26 10:30:00
--
--

Hayvan Yetiştirme
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO 205 Yer: AMFİ
Tarih: 2017-11-21 12:30:00
--
--
D5
2017-12-29 10:30:00
--
--

İş Sağlığı ve Güvenliği I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
İSGL101 Yer: Amfi IIAmfi IIIAMFİ
Tarih: 2017-11-07 12:30:00
--
--
Amfi III
2017-12-25 10:30:00
--
--

Tahıl Yetiştirme ve Islahı
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TAB 201 Yer: Amfi IIIB3
Tarih: 2017-11-22 12:30:00
--
--
AMFİ
2018-01-02 10:30:00
--
--

Tarımsal Mekanizasyon
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TO 207 Yer: Amfi II
Tarih: 2017-11-20 12:30:00
--
--
B5
2017-12-28 10:30:00
--
--

Tarımsal Sulama ve Drenaj
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TYS213 Yer: D5
Tarih: 2017-11-10 12:30:00
--
--
B5
2017-12-27 10:30:00
--
--
3. Sınıf
Alternatif Yem Bitkileri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB305 Yer: B2
Tarih: 2017-10-30 12:30:00
--
--
Toplantı Odası 11
2017-12-25 12:30:00
--
--

Bitki Büyümesi ve Gelişimi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB314 Yer: B2
Tarih: 2017-10-31 12:30:00
--
--
B2
2017-12-26 13:30:00
--
--

Bitki Islahının Genetik İlkeleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TAB 313 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-11-14 16:30:00
--
--
Amfi II
2017-12-25 13:30:00
--
--

Bitkilerde Stres Fizyolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB324 Yer: B2
Tarih: 2017-11-01 12:30:00
--
--
Toplantı Odası 7
2017-12-29 12:30:00
--
--

Bitkisel Ürün Kalitesi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB313 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-17 16:30:00
--
--
B2
2017-12-26 13:30:00
--
--

Bitki Sosyolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB303 Yer: B2
Tarih: 2017-11-02 12:30:00
--
--
Toplantı Odası 14
2017-12-29 12:30:00
--
--

Bitki Yetiştiriciliğinde Nanoteknolojik Uygulamalar
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB322 Yer: B2
Tarih: 2017-11-03 12:30:00
--
--
Toplantı Odası 12
2017-12-29 12:30:00
--
--

Biyoyakıtlar ve Enerji Bitkileri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB309 Yer: B4
Tarih: 2017-11-13 12:30:00
--
--
Toplantı Odası 14
2018-01-02 12:30:00
--
--

Boya ve Parfüm Bitkileri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB315 Yer: B1
Tarih: 2017-11-14 12:30:00
--
--
Toplantı Odası 11
2018-01-02 12:30:00
--
--

Çayır Meralarda Biyoçeşitlilik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB319 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-14 16:30:00
--
--
B2
2017-12-26 13:30:00
--
--

Çayır Mera veYem Bitkilerinde Kalite
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB321 Yer: B2
Tarih: 2017-11-15 12:30:00
--
--
Toplantı Odası 6
2018-01-02 12:30:00
--
--

Deneme Planlama ve Değerlendirme
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TAB 309 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-11-02 17:30:00
--
--
B6
2018-01-02 13:30:00
--
--

Ekim Nöbeti Sistemleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB304 Yer: B1
Tarih: 2017-11-03 16:30:00
--
--
Toplantı Odası 12
2018-01-04 12:30:00
--
--

Endüstri Bitkileri Islahında Özel Yöntemler
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB310 Yer: Toplantı Odası 10
Tarih: 2017-11-16 16:30:00
--
--
B2
2017-12-26 13:30:00
--
--

Flow Sitometri ve Tarımsal Araştırmalarda Kullanımı
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB325 Yer: B1
Tarih: 2017-11-01 16:30:00
--
--
B1
2018-01-03 13:30:00
--
--

Keyif Bitkileri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TAB 307 Yer: Amfi III
Tarih: 2017-10-30 17:30:00
--
--
B5
2017-12-27 13:30:00
--
--

Mesleki İngilizce
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB312 Yer: B1
Tarih: 2017-10-30 16:30:00
--
--
B4
2017-12-28 13:30:00
--
--

Organik Tarım
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB401 Yer: B1
Tarih: 2017-11-03 17:30:00
--
--
Toplantı Odası 8
2018-01-04 12:30:00
--
--

Serin İklim Tahılları
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TAB 315 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-10-31 17:30:00
--
--
Amfi II
2017-12-29 13:30:00
--
--

Silaj ve Silaj Bitkileri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB320 Yer: B2
Tarih: 2017-11-16 12:30:00
--
--
Toplantı Odası 10
2018-01-05 12:30:00
--
--

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB318 Yer: Amfi II
Tarih: 2017-11-16 17:30:00
--
--
B5
2018-01-04 13:30:00
--
--

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TAB 311 Yer: Amfi II
Tarih: 2017-11-16 17:30:00
--
--
B5
2018-01-04 13:30:00
--
--

Transgenik Bitkiler
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB316 Yer: B3
Tarih: 2017-11-17 12:30:00
--
--
Toplantı Odası 3
2018-01-03 12:30:00
--
--

Yağlı Tohumların Depolanması, Standardizasyonu ve Teknolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB307 Yer: B1
Tarih: 2017-11-01 17:30:00
--
--
Toplantı Odası 3
2018-01-03 12:30:00
--
--

Yem Bitkileri Islahı
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB302 Yer: B3
Tarih: 2017-11-13 17:30:00
--
--
B6
2017-12-28 12:30:00
--
--

Yem Bitkileri Tohumculuğu
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB301 Yer: B4
Tarih: 2017-11-15 17:30:00
--
--
B6
2017-12-28 12:30:00
--
--

Yem Kültürünün Genel İlkeleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TAB 301 Yer: Amfi IIIAmfi IV
Tarih: 2017-11-17 17:30:00
--
--
Amfi I
2018-01-05 13:30:00
--
--
4. Sınıf
Araştırma Yazım ve Sunuş Tekniklerİ I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TAB 417 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-23 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 52
2018-01-05 17:30:00
--
--

Araştırma Yazım ve Sunuş Tekniklerİ I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TAB 417 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-23 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 40
2018-01-05 17:30:00
--
--

Araştırma Yazım ve Sunuş Tekniklerİ I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TAB 417 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-23 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 3
2018-01-05 17:30:00
--
--

Araştırma Yazım ve Sunuş Tekniklerİ I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TAB 417 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-23 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 24
2018-01-05 17:30:00
--
--

Araştırma Yazım ve Sunuş Tekniklerİ I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TAB 417 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-23 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 21
2018-01-05 17:30:00
--
--

Araştırma Yazım ve Sunuş Tekniklerİ I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TAB 417 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-23 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 37
2018-01-05 17:30:00
--
--

Araştırma Yazım ve Sunuş Tekniklerİ I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TAB 417 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-23 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 52
2018-01-05 17:30:00
--
--

Araştırma Yazım ve Sunuş Tekniklerİ I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TAB 417 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-23 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 44
2018-01-05 17:30:00
--
--

Araştırma Yazım ve Sunuş Tekniklerİ I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TAB 417 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-23 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 56
2018-01-05 17:30:00
--
--

Araştırma Yazım ve Sunuş Tekniklerİ I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TAB 417 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-23 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-05 17:30:00
--
--

Araştırma Yazım ve Sunuş Tekniklerİ I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TAB 417 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-23 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 33
2018-01-05 17:30:00
--
--

Araştırma Yazım ve Sunuş Tekniklerİ I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TAB 417 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-23 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 19
2018-01-05 17:30:00
--
--

Araştırma Yazım ve Sunuş Tekniklerİ I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TAB 417 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-23 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 54
2018-01-05 17:30:00
--
--

Araştırma Yazım ve Sunuş Tekniklerİ I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TAB 417 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-23 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 43
2018-01-05 17:30:00
--
--

Araştırma Yazım ve Sunuş Tekniklerİ I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TAB 417 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-23 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 52
2018-01-05 17:30:00
--
--

Araştırma Yazım ve Sunuş Tekniklerİ I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TAB 417 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-23 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 55
2018-01-05 17:30:00
--
--

Araştırma Yazım ve Sunuş Tekniklerİ I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TAB 417 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-23 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 33
2018-01-05 17:30:00
--
--

Bitki Büyümesi ve Gelişimine Moleküler Yaklaşım
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB415 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-22 15:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 54
2017-12-25 17:30:00
--
--

Bitki Sitogenetiği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB413 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-06 15:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 33
2017-12-25 17:30:00
--
--

Buğdaygil Yem Bitkileri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TAB 413 Yer: Amfi III
Tarih: 2017-11-20 17:30:00
--
--
Amfi II
2017-12-28 15:30:00
--
--

Çayır Mera Yem Bitkilerinde Kurutma ve Depolama
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB421 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-07 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 52
2017-12-27 17:30:00
--
--

Çayır Mera Yem Bitkilerinin Tanımı
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB420 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-08 16:30:00
--
--
Toplantı Odası 11
2016-12-28 08:30:00
--
--

Çayır Mera Yönetimi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TAB 415 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-11-21 17:30:00
--
--
Amfi II
2017-12-26 15:30:00
--
--

Çim Bitkileri Islahı
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB423 Yer: B6
Tarih: 2017-11-22 16:30:00
--
--
B8
2018-01-04 15:30:00
--
--

Çim Bitkileri Yetiştiriciliği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB405 Yer: B3
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 41
2017-12-26 08:30:00
--
--

Dayanıklılık Islahı
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB409 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-09 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 54
2017-12-25 08:30:00
--
--

Deneme Desenleri ve Bilgisayar Analizleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB412 Yer: B4
Tarih: 2017-11-20 16:30:00
--
--
B3
2017-12-27 15:30:00
--
--

Deneme Tekniği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB417 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-10 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 45
2017-12-26 17:30:00
--
--

Endüstriyel ve Endemik Yağ Bitkileri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB407 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-07 15:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 41
2017-12-26 17:30:00
--
--

Hastalıklara Dayanıklılık Islahı
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB426 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-22 15:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 40
2018-01-04 17:30:00
--
--

İklim Değişikliği ve Bitkisel Üretime Etkisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB424 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-08 15:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 40
2017-12-29 17:30:00
--
--

İngilizce Konuşma Becerileri I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM441 Yer: D6
Tarih: 2017-11-22 17:30:00
--
--
D5
2017-12-25 15:30:00
--
--

Müzik Kültürü
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MZK001 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2017-11-23 17:30:00
--
--
Amfi I
2017-12-29 15:30:00
--
--

Nişasta ve Şeker Bitkileri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TAB 411 Yer: Amfi II
Tarih: 2017-11-06 16:30:00
--
--
Amfi III
2018-01-05 15:30:00
--
--

Organik Tarım
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TAB 319 Yer: Amfi II
Tarih: 2017-11-07 17:30:00
--
--
B2
2018-01-03 15:30:00
--
--

Sekonder Metabolitler
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB425 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-09 15:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 33
2017-12-29 17:30:00
--
--

Tarla Bitkilerinde Ürün Kalitesi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB414 Yer: B3
Tarih: 2017-11-23 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 5
2018-01-03 17:30:00
--
--

Tarla Tarımı
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB403 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-10 15:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 46
2018-01-04 17:30:00
--
--

Tarla Ürünlerinin Standardizasyonu ve Depolama
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB416 Yer: B1
Tarih: 2017-11-08 17:30:00
--
--
B3
2018-01-05 17:30:00
--
--

Tropik İklim Yem Bitkileri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB406 Yer: B3
Tarih: 2017-11-09 17:30:00
--
--
Toplantı Odası 10
2018-01-04 17:30:00
--
--

Üretici Örgütleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STE 307 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-11-24 17:30:00
--
--
Amfi I
2018-01-02 15:30:00
--
--

Yağlı Tohumların İşlenmesi ve Bitkisel Yağ Teknolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB408 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-20 15:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 30
2018-01-04 17:30:00
--
--

Yem Bitkileri Embriyolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB422 Yer: B2
Tarih: 2017-11-10 17:30:00
--
--
B3
2017-12-25 17:30:00
--
--

Yeşil Alan Tesisi ve Bakım Teknikleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STAB402 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 15:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 22
2017-12-29 17:30:00
--
--

Toprak Bilimi ve Bitki Besleme

1. Sınıf
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ATİ101 Yer: Amfi IB1
Tarih: 2017-11-14 17:30:00
--
--
B1
2017-12-26 17:30:00
--
--

Botanik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TB 105 Yer: Amfi IAmfi IIAmfi IIIAmfi IVB1
Tarih: 2017-10-30 12:30:00
--
--
Amfi IV
2018-01-02 08:30:00
--
--

Fizik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
FZK001 Yer: Amfi IIAmfi I
Tarih: 2017-11-17 12:30:00
--
--
Amfi II
2017-12-29 08:30:00
--
--

Jeoloji
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TB 111 Yer: B3
Tarih: 2017-10-31 12:30:00
--
--
B3
2018-01-04 08:30:00
--
--

Kimya
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
KMY002 Yer: Amfi IVAMFİAmfi III
Tarih: 2017-11-16 12:30:00
--
--
D6
2017-12-28 08:30:00
--
--

Matematik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MAT001 Yer: Amfi IAmfi IIAmfi IIIB7
Tarih: 2017-11-01 12:30:00
--
--
Amfi III
2018-01-03 08:30:00
--
--

Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TBT001 Yer: S 102
Tarih: 2017-10-30 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 33
2018-01-05 10:30:00
--
--

Türk Dili I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TDİ101 Yer: Amfi IB1
Tarih: 2017-11-13 17:30:00
--
--
B1
2017-12-25 17:30:00
--
--

Yabancı Dil I (İngilizce)
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
YDİ101 Yer: Amfi IIIAmfi IVB2
Tarih: 2017-11-15 17:30:00
--
--
B1
2017-12-27 17:30:00
--
--
2. Sınıf
Bitki Koruma
Kodu Vize 1 Vize 2 Ek sınav Final Bütünleme
GZM209 Yer: B3
Tarih: 2017-11-06 12:30:00
Yer: B3
Tarih: 2017-11-30 12:30:00
--
--
Amfi I
2017-12-26 10:30:00
--
--

Ekonomi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GZM101 Yer: B3
Tarih: 2017-11-03 12:30:00
--
--
Amfi I
2018-01-05 08:30:00
--
--

Gıda Bilimi ve Teknolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM 209 Yer: Amfi IIIAMFİD7
Tarih: 2017-11-03 17:30:00
--
--
B5
2018-01-02 17:30:00
--
--

İş Sağlığı ve Güvenliği I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
İSGL101 Yer: Amfi IAmfi IV
Tarih: 2017-11-07 12:30:00
--
--
Amfi IV
2017-12-25 10:30:00
--
--

Tarımsal Mekanizasyon
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TO 207 Yer: B3
Tarih: 2017-11-20 12:30:00
--
--
B1
2017-12-28 10:30:00
--
--

Tarımsal Yapılar ve Sulama
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TO 205 Yer: B3
Tarih: 2017-11-10 12:30:00
--
--
B1
2017-12-27 10:30:00
--
--

Zootekni
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GZM215 Yer: Amfi II
Tarih: 2017-11-08 12:30:00
--
--
Amfi II
2017-12-29 10:30:00
--
--
3. Sınıf
Bahçe Bitkilerinin Gübrelenmesi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STO 135 Yer: B6
Tarih: 2017-10-31 16:30:00
--
--
Toplantı Odası 13
2017-12-25 13:30:00
--
--

Sürdürülebilir Toprak Amenajmanı
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TO 313 Yer: B6
Tarih: 2017-11-15 16:30:00
--
--
Toplantı Odası 4
2018-01-04 13:30:00
--
--

Tarımsal Çevre Kirliliği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TO 317 Yer: B4
Tarih: 2017-11-02 16:30:00
--
--
Toplantı Odası 13
2017-12-29 13:30:00
--
--

Toprak Biyolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TO 315 Yer: B3
Tarih: 2017-11-17 16:30:00
--
--
B1
2018-01-05 13:30:00
--
--

Toprak Düzenleyicileri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STO147 Yer: B4
Tarih: 2017-11-03 16:30:00
--
--
Toplantı Odası 6
2018-01-02 13:30:00
--
--

Toprak Fiziği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TO 311 Yer: B1
Tarih: 2017-11-13 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 49
2018-01-03 13:30:00
--
--

Uzaktan Algılama ile Arazi Değerlendirme
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STO145 Yer: B1
Tarih: 2017-11-01 16:30:00
--
--
Toplantı Odası 10
2017-12-27 13:30:00
--
--
4. Sınıf
Gübre Deneme Tekniği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STO 125 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-07 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 20
2018-01-02 15:30:00
--
--

Gübreler ve Gübreleme
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TO 407 Yer: B5
Tarih: 2017-11-06 16:30:00
--
--
Toplantı Odası 10
2017-12-28 15:30:00
--
--

Organik Tarımda Toprak Verimliliği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STO 124 Yer: Toplantı Odası 10
Tarih: 2017-11-20 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 3
2018-01-05 15:30:00
--
--

Pedolojik Değerlendirme Teknikleri I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TO 431 Yer: Toplantı Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 4
2017-12-26 15:30:00
--
--

Pedolojik Değerlendirme Teknikleri I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TO 431 Yer: Toplantı Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 17
2017-12-26 15:30:00
--
--

Pedolojik Değerlendirme Teknikleri I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TO 431 Yer: Toplantı Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 41
2017-12-26 15:30:00
--
--

Pedolojik Değerlendirme Teknikleri I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TO 431 Yer: Toplantı Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 21
2017-12-26 15:30:00
--
--

Pedolojik Değerlendirme Teknikleri I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TO 431 Yer: Toplantı Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 33
2017-12-26 15:30:00
--
--

Pedolojik Değerlendirme Teknikleri I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TO 431 Yer: Toplantı Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 41
2017-12-26 15:30:00
--
--

Sulama Suyu Kalitesi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TO 433 Yer: B4
Tarih: 2017-11-24 16:30:00
--
--
Toplantı Odası 13
2018-01-03 15:30:00
--
--

Toprak Genesisi ve Sınıflandırılması
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TO 403 Yer: B4
Tarih: 2017-11-08 16:30:00
--
--
B2
2017-12-29 15:30:00
--
--

Toprak Mekaniği ve Teknolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TO 438 Yer: B5
Tarih: 2017-11-10 16:30:00
--
--
Toplantı Odası 3
2018-01-04 15:30:00
--
--

Toprak ve Su Analiz Teknikleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STO 121 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-09 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 30
2017-12-27 15:30:00
--
--

Zootekni

1. Sınıf
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ATİ101 Yer: Amfi IB1
Tarih: 2017-11-14 17:30:00
--
--
B1
2017-12-26 17:30:00
--
--

Çiftlik Hayvanları Zoolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO103 Yer: Amfi II
Tarih: 2017-11-13 12:30:00
--
--
Amfi I
2018-01-05 10:30:00
--
--

Fizik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
FZK001 Yer: AMFİ
Tarih: 2017-11-17 12:30:00
--
--
Amfi I
2017-12-29 08:30:00
--
--

Kimya
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
KMY002 Yer: Amfi IVAMFİAmfi III
Tarih: 2017-11-16 12:30:00
--
--
D6
2017-12-28 08:30:00
--
--

Matematik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MAT001 Yer: Amfi IAmfi IIAmfi IIIB7
Tarih: 2017-11-01 12:30:00
--
--
Amfi III
2018-01-03 08:30:00
--
--

Teknik Resim
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TKR001 Yer: D7
Tarih: 2017-10-30 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 20
2018-01-02 08:30:00
--
--

Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TBT001 Yer: S 102
Tarih: 2017-10-31 12:30:00
--
--
S 102
2017-12-25 12:30:00
--
--

Toprak Bilgisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GZM112 Yer: Amfi IV
Tarih: 2017-11-13 16:30:00
--
--
Amfi II
2018-01-04 17:30:00
--
--

Türk Dili I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TDİ101 Yer: Amfi IB1
Tarih: 2017-11-13 17:30:00
--
--
B1
2017-12-25 17:30:00
--
--

Yabancı Dil I (İngilizce)
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
YDİ101 Yer: Amfi IIIAmfi IVB2
Tarih: 2017-11-15 17:30:00
--
--
B1
2017-12-27 17:30:00
--
--
2. Sınıf
Bitki Koruma
Kodu Vize 1 Vize 2 Ek sınav Final Bütünleme
GZM209 Yer: B4
Tarih: 2017-11-06 12:30:00
Yer: B4
Tarih: 2017-11-30 12:30:00
--
--
Amfi I
2017-12-26 10:30:00
--
--

Genel Ekonomi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TE203 Yer: B4
Tarih: 2017-11-03 12:30:00
--
--
Amfi I
2018-01-05 08:30:00
--
--

Hayvan Barınaklarının Planlanması
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TYS205 Yer: D9
Tarih: 2017-11-20 12:30:00
--
--
D1
2017-12-28 10:30:00
--
--

Hayvan Barınaklarının Planlanması
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TSY215 Yer: D9
Tarih: 2017-11-20 12:30:00
--
--
D1
2017-12-28 10:30:00
--
--

Hayvan Besleme İlkeleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO203 Yer: D9
Tarih: 2017-11-22 12:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 34
2018-01-02 10:30:00
--
--

Hayvancılıkta Mekanizasyon ve Otomasyon
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO201 Yer: D9
Tarih: 2017-11-21 12:30:00
--
--
Seminer Odası 1
2018-01-02 10:30:00
--
--

Hayvancılıkta Mekanizasyon ve Otomasyon
Kodu Ek sınav Final Bütünleme
TM413 --
--
Seminer Odası 1
2018-01-02 10:30:00
--
--

İstatistik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
İST005 Yer: D5
Tarih: 2017-10-30 12:30:00
--
--
AMFİ
2018-01-04 10:30:00
--
--

İş Sağlığı ve Güvenliği I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
İSGL101 Yer: Amfi IAmfi IV
Tarih: 2017-11-07 12:30:00
--
--
Amfi IV
2017-12-25 10:30:00
--
--

Özel Zootekni I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO207 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-24 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 42
2018-01-05 10:30:00
--
--

Özel Zootekni I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO207 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-24 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 49
2018-01-05 10:30:00
--
--

Özel Zootekni I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO207 Yer: Öğretim Üyesi Odası 1
Tarih: 2017-11-24 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 24
2018-01-05 10:30:00
--
--

Özel Zootekni I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO207 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-24 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 44
2018-01-05 10:30:00
--
--

Özel Zootekni I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO207 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-24 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 33
2018-01-05 10:30:00
--
--

Özel Zootekni I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO207 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-24 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 39
2018-01-05 10:30:00
--
--

Özel Zootekni I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO207 Yer: Öğretim Üyesi Odası 1
Tarih: 2017-11-24 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 18
2018-01-05 10:30:00
--
--

Özel Zootekni I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO207 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-24 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 35
2018-01-05 10:30:00
--
--

Özel Zootekni I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO207 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-24 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 6
2018-01-05 10:30:00
--
--

Özel Zootekni I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO207 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-24 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 19
2018-01-05 10:30:00
--
--

Özel Zootekni I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO207 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-24 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 47
2018-01-05 10:30:00
--
--

Özel Zootekni I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO207 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-24 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 9
2018-01-05 10:30:00
--
--

Süt ve Ürünleri Teknolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM401 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-09 12:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 32
2017-12-27 10:30:00
--
--

Üreme Biyolojisi ve Yapay Tohumlama
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO205 Yer: D9
Tarih: 2017-11-24 12:30:00
--
--
Seminer Odası 1
2018-01-04 17:30:00
--
--

Zootekni
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GZM215 Yer: Amfi II
Tarih: 2017-11-08 12:30:00
--
--
Amfi I
2017-12-29 10:30:00
--
--
3. Sınıf
At Yetiştirme
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZOS116 Yer: D2
Tarih: 2017-10-31 16:30:00
--
--
D1
2017-12-26 13:30:00
--
--

Et Sığırcılığına Giriş
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZOS124 Yer: D1
Tarih: 2017-11-13 17:30:00
--
--
D1
2018-01-03 13:30:00
--
--

Fonksiyonel Hayvansal Gıda Üretimi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZOS138 Yer: Seminer Odası 4
Tarih: 2017-10-31 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 38
2017-12-27 13:30:00
--
--

Hayvan Anatomi ve Fizyolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO307 Yer: D1
Tarih: 2017-11-02 16:30:00
--
--
D1
2017-12-29 13:30:00
--
--

Hayvancılıkta Laboratuvar Analiz Teknikleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO303 Yer: D4
Tarih: 2017-11-16 16:30:00
--
--
D1
2018-01-02 13:30:00
--
--

Hayvan Davranışları ve Refahı
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZOS130 Yer: D4
Tarih: 2017-11-17 16:30:00
--
--
Seminer Odası 1
2017-12-27 13:30:00
--
--

Hayvan Ekolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZOS132 Yer: D2
Tarih: 2017-10-30 17:30:00
--
--
Toplantı Odası 14
2017-12-25 13:30:00
--
--

Hayvansal Üretimde Sağlık Koruma
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO316 Yer: D2
Tarih: 2017-11-01 17:30:00
--
--
D1
2017-12-28 13:30:00
--
--

Hayvansal Üretim ve Çevre Koruma
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO309 Yer: D3
Tarih: 2017-11-14 16:30:00
--
--
D2
2018-01-04 13:30:00
--
--

Organik Hayvansal Üretim
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZOS111 Yer: D4
Tarih: 2017-11-15 16:30:00
--
--
D1
2018-01-05 13:30:00
--
--

Özel Zootekni I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO311 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-17 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 8
2018-01-02 13:30:00
--
--

Özel Zootekni I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO311 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-17 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 27
2018-01-02 13:30:00
--
--

Özel Zootekni I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO311 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-17 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 44
2018-01-02 13:30:00
--
--

Özel Zootekni I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO311 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-17 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 38
2018-01-02 13:30:00
--
--

Özel Zootekni I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO311 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-17 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 45
2018-01-02 13:30:00
--
--

Özel Zootekni I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO311 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-17 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 42
2018-01-02 13:30:00
--
--

Özel Zootekni I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO311 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-17 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 40
2018-01-02 13:30:00
--
--

Özel Zootekni I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO311 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-17 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 34
2018-01-02 13:30:00
--
--

Özel Zootekni I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO311 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-17 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 4
2018-01-02 13:30:00
--
--

Özel Zootekni I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO311 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-17 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-02 13:30:00
--
--

Özel Zootekni I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO311 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-17 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 46
2018-01-02 13:30:00
--
--

Özel Zootekni I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO311 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-17 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 49
2018-01-02 13:30:00
--
--

Özel Zootekni I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO311 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-17 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 41
2018-01-02 13:30:00
--
--

Özel Zootekni I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO311 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-17 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 49
2018-01-02 13:30:00
--
--

Özel Zootekni I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO311 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-17 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 40
2018-01-02 13:30:00
--
--

Ruminant Besleme Yemleme Sistemleri ve Besleme Programlarının Hazırlanması
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZOS109 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-03 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 43
2018-01-02 13:30:00
--
--
4. Sınıf
At, Domuz, Kedi, Köpek Besleme
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZOS129 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-06 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 35
2017-12-25 17:30:00
--
--

Çiftlik Hayvanlarında Sürü Yönetimi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZOS139 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-08 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 23
2017-12-26 17:30:00
--
--

Deve Kuşu Üretim Teknolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZOS145 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-09 15:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 17
2017-12-27 17:30:00
--
--

Girişimcilik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GRŞ005 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-24 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 50
2017-12-25 15:30:00
--
--

Hayvancılık Endüstrisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZOS141 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-07 12:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 39
2017-12-28 17:30:00
--
--

Hayvan Islahı I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO415 Yer: D3
Tarih: 2017-11-10 16:30:00
--
--
D1
2017-12-26 15:30:00
--
--

İngilizce Konuşma Becerileri I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM441 Yer: D6
Tarih: 2017-11-22 17:30:00
--
--
D5
2017-12-25 15:30:00
--
--

Karma Yem Teknolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO409 Yer: D3
Tarih: 2017-11-24 16:30:00
--
--
D2
2017-12-27 15:30:00
--
--

Keçilerin Beslenmesi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZOS146 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-10 15:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 36
2017-12-29 17:30:00
--
--

Keçi Yetiştiriciliği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZOS112 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-08 15:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 21
2018-01-02 17:30:00
--
--

Küçükbaş Hayvan Yetiştirme
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO407 Yer: D3
Tarih: 2017-11-09 16:30:00
--
--
D4
2017-12-28 15:30:00
--
--

Kümes Hayvanları Besleme
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO403 Yer: D3
Tarih: 2017-11-23 16:30:00
--
--
D2
2018-01-03 15:30:00
--
--

Moleküler Genetik Teknikler
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZOS128 Yer: Seminer Odası 4
Tarih: 2017-11-10 12:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 16
2018-01-03 17:30:00
--
--

Müzik Kültürü
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MZK001 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-11-23 17:30:00
--
--
Amfi I
2017-12-29 15:30:00
--
--

Ruminant Besleme
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZO417 Yer: D3
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
D3
2018-01-04 15:30:00
--
--

Ruminantlarda Besleme Hastalıkları
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZOS110 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-20 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 37
2018-01-05 17:30:00
--
--

Ruminantlarda Besleme ve Süt Kompozisyonu Arasındaki İlişkiler
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZOS108 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2017-11-20 15:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 28
2018-01-05 15:30:00
--
--

Silo Yemleri ve Silolama
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZOS107 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-08 12:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 17
2018-01-05 17:30:00
--
--

Üretici Örgütleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STE 307 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-11-24 17:30:00
--
--
Amfi I
2018-01-02 15:30:00
--
--

Yem Mikroskopisi Teknikleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ZOS102 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-06 15:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 47
2017-12-25 08:30:00
--
--

Biyosistem Mühendisliği

1. Sınıf
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ATİ101 Yer: Amfi IIAmfi IIIAmfi IV
Tarih: 2017-11-14 17:30:00
--
--
D1
2017-12-26 17:30:00
--
--

Biyoloji
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BYO002 Yer: Amfi II
Tarih: 2017-10-31 12:30:00
--
--
Amfi II
2018-01-05 17:30:00
--
--

Biyosistem Mühendisliğnin Temelleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM 107 Yer: D6
Tarih: 2017-11-03 12:30:00
--
--
D5
2018-01-05 08:30:00
--
--

Fizik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
FZK002 Yer: B4D5D6D7Amfi IVB5
Tarih: 2017-11-17 12:30:00
--
--
B1
2017-12-29 08:30:00
--
--

Fizik I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
FZK103 Yer: B4D5D6D7Amfi IVB5
Tarih: 2017-11-17 12:30:00
--
--
B1
2017-12-29 08:30:00
--
--

İklim Bilgisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM 105 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-11-15 12:30:00
--
--
AMFİ
2018-01-04 08:30:00
--
--

Kimya
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
KMY002 Yer: Amfi IVAMFİAmfi III
Tarih: 2017-11-16 12:30:00
--
--
D6
2017-12-28 08:30:00
--
--

Matematik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MAT001 Yer: Amfi IVB5AMFİD5D6
Tarih: 2017-11-01 12:30:00
--
--
B7
2018-01-03 08:30:00
--
--

Teknik Resim
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TRS007 Yer: D7
Tarih: 2017-11-17 09:30:00
--
--
D7
2018-01-02 08:30:00
--
--

Toprak Bilgisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TO 111 Yer: Amfi IV
Tarih: 2017-11-13 16:30:00
--
--
Amfi II
2018-01-04 17:30:00
--
--

Türk Dili I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TDİ101 Yer: Amfi IIAmfi IIIAmfi IV
Tarih: 2017-11-13 17:30:00
--
--
D1
2017-12-25 17:30:00
--
--

Yabancı Dil I (İngilizce)
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
YDİ101 Yer: Amfi IAmfi IIB1
Tarih: 2017-11-15 17:30:00
--
--
AMFİ
2017-12-27 17:30:00
--
--
2. Sınıf
Bilgisayar Destekli Çizim (CAD)
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM 205 Yer: S 102
Tarih: 2017-11-10 12:30:00
--
--
S 102
2017-12-28 12:30:00
--
--

Bitki Fizyolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM 209 Yer: B3
Tarih: 2017-11-14 12:30:00
--
--
Amfi IV
2018-01-03 17:30:00
--
--

Bitkisel Üretim
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM 211 Yer: Amfi IV
Tarih: 2017-11-24 12:30:00
--
--
D6
2018-01-03 10:30:00
--
--

Diferansiyel Denklemler
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
DFD004 Yer: D5
Tarih: 2017-11-20 12:30:00
--
--
D6
2017-12-29 10:30:00
--
--

Hidroloji
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM221 Yer: D6
Tarih: 2017-11-22 12:30:00
--
--
D6
2018-01-02 10:30:00
--
--

İstatistik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
IST001 Yer: D4D5
Tarih: 2017-10-30 12:30:00
--
--
AMFİ
2018-01-04 10:30:00
--
--

İş Sağlığı ve Güvenliği I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
İSGL101 Yer: Amfi IAmfi IV
Tarih: 2017-11-07 12:30:00
--
--
Amfi IV
2017-12-25 10:30:00
--
--

Malzeme Bilgisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM219 Yer: D1
Tarih: 2017-11-08 12:30:00
--
--
D5
2017-12-27 10:30:00
--
--

Mikrobiyoloji
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM 213 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-23 16:30:00
--
--
D1
2018-01-05 10:30:00
--
--

Mühendislikte Hassa Ölçüm Teknikleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM 301 Yer: D6
Tarih: 2017-11-10 16:30:00
--
--
D5
2017-12-28 10:30:00
--
--

Statik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM 215 Yer: D5
Tarih: 2017-11-06 12:30:00
--
--
D6
2017-12-26 10:30:00
--
--

Toprak Bilimi ve Bitki Besleme
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TO 211 Yer: B2
Tarih: 2017-11-13 16:30:00
--
--
Amfi II
2018-01-04 17:30:00
--
--

Yabancı Dil III (İngilizce)
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
YDİ113 Yer: D9
Tarih: 2017-11-23 12:30:00
--
--
D1
2018-01-05 10:30:00
--
--
3. Sınıf
Bilgisayar Destekli Çizim (CAD)
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM224 Yer: S 102
Tarih: 2017-11-10 12:30:00
--
--
S 102
2018-01-03 12:30:00
--
--

Bitkisel Üretimde Enerji Planlaması
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM318 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-10-31 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 32
2017-12-25 12:30:00
--
--

Biyolojik Malzemelerin Mühendislik Özellikleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM347 Yer: AMFİ
Tarih: 2017-11-06 17:30:00
--
--
D6
2017-12-25 13:30:00
--
--

Endüstriyel Hidrolik ve Pnömatik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM349 Yer: D1
Tarih: 2017-11-24 16:30:00
--
--
D2
2017-12-26 13:30:00
--
--

Endüstriyel Pünomatik ve Hidrolik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM315 Yer: D1
Tarih: 2017-11-24 16:30:00
--
--
D2
2017-12-26 13:30:00
--
--

Ergonomi ve İş Güvenliği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM354 Yer: Seminer Odası 3
Tarih: 2017-11-02 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 34
2017-12-25 12:30:00
--
--

Gıda İşlem Mühendisliği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM301 Yer: D 8
Tarih: 2017-11-16 17:30:00
--
--
Seminer Odası 1
2018-01-02 12:30:00
--
--

Hayvan Barınaklarının Planlanması
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM355 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-02 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 47
2017-12-25 12:30:00
--
--

Hayvansal Üretimde Enerji Planlaması
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM312 Yer: Seminer Odası 2
Tarih: 2017-11-03 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 40
2017-12-26 12:30:00
--
--

Hayvansal Üretim Makineleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM302 Yer: Seminer Odası 2
Tarih: 2017-11-13 13:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 35
2017-12-26 12:30:00
--
--

Hidroloji
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM307 Yer: D6
Tarih: 2017-11-22 12:30:00
--
--
Seminer Odası 2
2017-12-28 12:30:00
--
--

İçsel Tarım Makinaları
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM303 Yer: D1
Tarih: 2017-11-14 16:30:00
--
--
D1
2017-12-27 13:30:00
--
--

İnşaat Malzeme Bilgisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM320 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2017-11-15 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 16
2018-01-04 12:30:00
--
--

Kırsal Yerleşim Tekniği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM321 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-17 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 40
2018-01-04 12:30:00
--
--

Makine Elemanları
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM322 Yer: Seminer Odası 4
Tarih: 2017-10-31 15:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 47
2018-01-04 12:30:00
--
--

Sera Yapım Tekniği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM317 Yer: D1
Tarih: 2017-11-03 17:30:00
--
--
D2
2017-12-28 13:30:00
--
--

Sulamanın Temel İlkeleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM313 Yer: AMFİ
Tarih: 2017-11-02 17:30:00
--
--
D5
2017-12-29 13:30:00
--
--

Sulamanın Temel İlkeleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM319 Yer: AMFİ
Tarih: 2017-11-02 17:30:00
--
--
D4
2017-12-29 13:30:00
--
--

Sulama Şebekelerinde İşletme ve Yönetim
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM357 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-15 09:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 18
2018-01-05 12:30:00
--
--

Tarımda Robot Uygulamaları
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM358 Yer: D 8
Tarih: 2017-11-14 15:30:00
--
--
Seminer Odası 1
2018-01-05 13:30:00
--
--

Tarım Makinaları İlkeleri II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM321 Yer: D1
Tarih: 2017-11-01 17:30:00
--
--
D6
2018-01-02 13:30:00
--
--

Tarımsal Mücadelede Akıllı Püskürtme Teknikleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM359 Yer: D 8
Tarih: 2017-11-14 14:30:00
--
--
Seminer Odası 1
2018-01-05 13:30:00
--
--

Termodinamik ve Isı Transferi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM301 Yer: D6
Tarih: 2017-10-31 17:30:00
--
--
D6
2018-01-03 13:30:00
--
--

Toprak Fiziği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TO 311 Yer: D1
Tarih: 2017-11-13 12:30:00
--
--
D3
2018-01-04 13:30:00
--
--

Toprak Fiziği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TO301 Yer: D1
Tarih: 2017-11-13 12:30:00
--
--
D3
2018-01-04 13:30:00
--
--

Toprak İşleme Sistemleri ve Makinaları
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM324 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-10-30 13:30:00
--
--
Seminer Odası 1
2018-01-05 13:30:00
--
--

Yakıtlar ve Yanma
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM326 Yer: D 8
Tarih: 2017-10-30 16:30:00
--
--
Seminer Odası 1
2018-01-05 13:30:00
--
--
4. Sınıf
Arazi Toplulaştırması
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM432 Yer: D1
Tarih: 2017-11-09 17:30:00
--
--
D 8
2017-12-25 08:30:00
--
--

Biyolojik Malzemelerin Mühendislik Özellikleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM 401 Yer: AMFİ
Tarih: 2017-11-06 17:30:00
--
--
D5
2017-12-26 15:30:00
--
--

Biyosistemler İçin Mekanizasyon Seçimi ve Model Planlaması
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM435 Yer: D2
Tarih: 2017-11-10 17:30:00
--
--
D 8
2017-12-26 08:30:00
--
--

Biyosistem Mühendisliğinde Uzaktan Algılama ve Coğrafi Bilgi Sistemleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM 403 Yer: D1
Tarih: 2017-11-08 17:30:00
--
--
D3
2017-12-28 15:30:00
--
--

Enerji Sistemlerinde Ölçme Teknikleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM437 Yer: D1
Tarih: 2017-11-20 17:30:00
--
--
D9
2017-12-27 08:30:00
--
--

Hassas Tarım
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM439 Yer: D1
Tarih: 2017-11-21 17:30:00
--
--
D 8
2017-12-27 15:30:00
--
--

İmalat Yöntemleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM440 Yer: D2
Tarih: 2017-11-20 16:30:00
--
--
D9
2017-12-28 17:30:00
--
--

İngilizce Konuşma Becerileri I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM441 Yer: D6
Tarih: 2017-11-22 17:30:00
--
--
D5
2017-12-25 15:30:00
--
--

Küçük Toprak Barajlar
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM410 Yer: D2
Tarih: 2017-11-09 16:30:00
--
--
D9
2017-12-29 17:30:00
--
--

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 27
2017-12-25 17:30:00
--
--

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 36
2017-12-25 17:30:00
--
--

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 5
2017-12-25 17:30:00
--
--

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 27
2017-12-25 17:30:00
--
--

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 39
2017-12-25 17:30:00
--
--

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 28
2017-12-25 17:30:00
--
--

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 28
2017-12-25 17:30:00
--
--

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 14
2017-12-25 17:30:00
--
--

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 37
2017-12-25 17:30:00
--
--

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 29
2017-12-25 17:30:00
--
--

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 20
2017-12-25 17:30:00
--
--

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 2
2017-12-25 17:30:00
--
--

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 36
2017-12-25 17:30:00
--
--

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 37
2017-12-25 17:30:00
--
--

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 25
2017-12-25 17:30:00
--
--

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 34
2017-12-25 17:30:00
--
--

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 38
2017-12-25 17:30:00
--
--

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 25
2017-12-25 17:30:00
--
--

Müzik Kültürü
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MZK001 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-11-23 17:30:00
--
--
Amfi I
2017-12-29 15:30:00
--
--

Sera Projeleme
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM412 Yer: D2
Tarih: 2017-11-08 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 18
2018-01-02 17:30:00
--
--

Sulama Sistemlerinin Tasarımı
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM 405 Yer: AMFİ
Tarih: 2017-11-07 17:30:00
--
--
AMFİ
2018-01-03 15:30:00
--
--

Su Sağlama
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM413 Yer: D1
Tarih: 2017-11-06 16:30:00
--
--
Seminer Odası 1
2018-01-02 17:30:00
--
--

Üretici Örgütleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STE 307 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-11-24 17:30:00
--
--
Amfi I
2018-01-02 15:30:00
--
--

Ürün Kurutma Teknolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM416 Yer: D1
Tarih: 2017-11-07 16:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 42
2018-01-02 17:30:00
--
--