Ziraat Fakültesi

Bahçe Bitkileri

1. Sınıf
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ATİ102 Yer: Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-09 12:30:00
--
--
Yer: Amfi I Amfi III Amfi II
Tarih: 2019-05-21 12:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-18 12:30:00

Bitki Sistematiği
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TB 102 Yer: Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-03-28 12:30:00
--
--
Yer: Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-20 08:30:00
Yer: Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-06-17 08:30:00

İstatistik
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
IST002 Yer: Amfi I
Tarih: 2019-04-08 17:30:00
--
--
Yer: Amfi II
Tarih: 2019-05-23 08:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-18 08:30:00

Organik Kimya
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TB 106 Yer: B1Amfi IIIAmfi II
Tarih: 2019-04-09 17:30:00
--
--
Yer: Amfi IV Amfi III Amfi II
Tarih: 2019-05-21 08:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-19 08:30:00

Temel Bilgisayar Bilimleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TB 104 Yer: S 102
Tarih: 2019-04-18 13:30:00
--
--
Yer: S 102
Tarih: 2019-05-24 08:30:00
Yer: S 102
Tarih: 2019-06-20 08:30:00

Temel Genetik
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GZM110 Yer: Amfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-10 17:30:00
--
--
Yer: Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-28 08:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-21 08:30:00

Toprak Bilgisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TO 110 Yer: Amfi II
Tarih: 2019-04-11 12:30:00
--
--
Yer: Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-29 08:30:00
Yer: Amfi II Amfi IV
Tarih: 2019-06-20 13:30:00

Türk Dili II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TDİ102 Yer: Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-08 12:30:00
--
--
Yer: Amfi II Amfi III Amfi I
Tarih: 2019-05-20 12:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-17 12:30:00

Yabancı Dil II (İngilizce)
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
YDİ102 Yer: Amfi IVAmfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-10 12:30:00
--
--
Yer: Amfi IV Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-22 12:30:00
Yer: Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-06-19 12:30:00
2. Sınıf
Araştırma ve Deneme Metodları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 216 Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-04-15 17:30:00
--
--
Yer: B5
Tarih: 2019-05-28 13:30:00
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-06-18 15:30:00

Bitki Besleme ve Gübreleme
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TO204 Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-04-16 17:30:00
--
--
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-05-29 13:30:00
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-06-17 15:30:00

Çayır Mera ve Yem Bitkileri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TAB 206 Yer: Amfi I
Tarih: 2019-04-17 17:30:00
--
--
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-05-30 13:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-20 15:30:00

Genel Bağcılık
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB208 Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-04-04 17:30:00
--
--
Yer: B7
Tarih: 2019-05-20 13:30:00
Yer: B7
Tarih: 2019-06-21 10:30:00

Genel Meyvecilik
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB212 Yer: Amfi I
Tarih: 2019-04-03 17:30:00
--
--
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-05-21 13:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-19 10:30:00

Genel Sebzecilik
Kodu Arasınav 1 Arasınav 2 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB210 Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-04-05 17:30:00Yer: Amfi II
Tarih: 2019-05-07 12:30:00
--
--
Yer: B5
Tarih: 2019-05-22 13:30:00
Yer: B7
Tarih: 2019-06-20 10:30:00

İş Sağlığı ve Güvenliği II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
İSGL102 Yer: B4Amfi IVAmfi IIIAmfi IB7B6B5Amfi II
Tarih: 2019-03-26 12:30:00
--
--
Yer: B7 B6 B5 Amfi IV Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-27 13:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-21 15:30:00

Peyzaj Mimarlığına Giriş
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
PM 101 Yer: Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-03-28 17:30:00
--
--
Yer: Amfi I Amfi IV Amfi III
Tarih: 2019-05-31 08:30:00
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-06-17 13:30:00

Tarım Ekonomisi ve İşletmeciliği
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GZM222 Yer: B2
Tarih: 2019-04-18 17:30:00
--
--
Yer: B2
Tarih: 2019-05-24 13:30:00
Yer: B1
Tarih: 2019-06-18 10:30:00
3. Sınıf
Bağcılık ve Çevre İlişkileri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBB308 Yer: Öğretim Üyesi Odası 40
Tarih: 2019-04-22 17:30:00
--
--
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-05-21 10:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 21
Tarih: 2019-06-17 16:30:00

Bağ Kurma Tekniği
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBB315 Yer: Öğretim Üyesi Odası 30
Tarih: 2019-04-25 17:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 50
Tarih: 2019-05-27 12:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-18 16:30:00

Bahçe Bitkileri Hastalık ve Zararlıları
Kodu Arasınav 1 Arasınav 2 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BK314 Yer: B5
Tarih: 2019-04-22 12:30:00Yer: B5
Tarih: 2019-04-29 12:30:00
--
--
Yer: B2
Tarih: 2019-05-20 10:30:00
Yer: B1
Tarih: 2019-06-17 11:30:00

Bahçe Bitkileri Organizasyonu II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB312 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-17 17:30:00

Bahçe Bitkileri Organizasyonu II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB312 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Bahçe Bitkileri Organizasyonu II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB312 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Bahçe Bitkileri Organizasyonu II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB312 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Bahçe Bitkileri Organizasyonu II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB312 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Bahçe Bitkileri Organizasyonu II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB312 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Bahçe Bitkileri Organizasyonu II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB312 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Bahçe Bitkileri Organizasyonu II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB312 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Bahçe Bitkileri Organizasyonu II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB312 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Bahçe Ürünlerinin Hasatı ve Muhafazası
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBB317 Yer: Öğretim Üyesi Odası 51
Tarih: 2019-04-25 17:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 39
Tarih: 2019-05-28 12:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-18 16:30:00

Fidancılık Tekniği
Kodu Arasınav 1 Arasınav 2 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB306 Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-04-11 17:30:00Yer: Amfi II
Tarih: 2019-04-30 12:30:00
--
--
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-05-22 10:30:00
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-06-18 11:30:00

Mesleki İngilizce
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBB306 Yer: Öğretim Üyesi Odası 19
Tarih: 2019-04-12 12:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 54
Tarih: 2019-05-29 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 29
Tarih: 2019-06-19 16:30:00

Organik Bağcılık
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBB311 Yer: Öğretim Üyesi Odası 52
Tarih: 2019-04-25 12:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 52
Tarih: 2019-05-29 10:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 29
Tarih: 2019-06-20 16:30:00

Örtüaltı Tarımı II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB304 Yer: Amfi III
Tarih: 2019-04-12 17:30:00
--
--
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-05-24 10:30:00
Yer: Amfi III
Tarih: 2019-06-19 11:30:00

Sebze Bahçesi Kurma Teknikleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBB301 Yer: Toplantı Odası 11
Tarih: 2019-04-24 17:30:00
--
--
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-05-23 10:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 31
Tarih: 2019-06-21 16:30:00

Sebze Tohumculuğu
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB310 Yer: Amfi II
Tarih: 2019-04-24 12:30:00
--
--
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-05-28 10:30:00
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-06-20 11:30:00

Staj
Kodu Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STJ601 --
--
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Süs Bitkileri Yetiştiriciliği
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBB314 Yer: Toplantı Odası 14
Tarih: 2019-04-26 12:30:00
--
--
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-05-27 10:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 5
Tarih: 2019-06-21 11:30:00

Topraklı ve Topraksız Ortamlarda Fide Üretimi ve Serada Topraksız Tarım
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBB302 Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-04-26 17:30:00
--
--
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-05-30 10:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 22
Tarih: 2019-06-19 16:30:00

Üzüm Çeşitleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBB309 Yer: Öğretim Üyesi Odası 49
Tarih: 2019-04-25 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 23
Tarih: 2019-05-30 12:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-18 16:30:00
4. Sınıf
Asma Biyolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBB421 Yer: Öğretim Üyesi Odası 3
Tarih: 2019-04-03 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 33
Tarih: 2019-05-21 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-17 09:30:00

Bağcılıkta Büyüme Düzenleyicilerin Kullanımı
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBB415 Yer: Öğretim Üyesi Odası 39
Tarih: 2019-04-04 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 20
Tarih: 2019-05-23 15:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 21
Tarih: 2019-06-17 09:30:00

Bağcılıkta Ekofizyoloji
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBB414 Yer: Öğretim Üyesi Odası 41
Tarih: 2019-04-05 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 19
Tarih: 2019-05-21 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-17 09:30:00

Bağcılık ve Şarapçılık
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB410 Yer: B5
Tarih: 2019-04-15 12:30:00
--
--
Yer: B7
Tarih: 2019-05-20 15:30:00
Yer: B2
Tarih: 2019-06-17 14:30:00

Bahçe Bitkileri Araştırma Yöntemleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB414 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 17:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 14:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Bahçe Bitkileri Araştırma Yöntemleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB414 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 17:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Bahçe Bitkileri Araştırma Yöntemleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB414 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 17:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Bahçe Bitkileri Araştırma Yöntemleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB414 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 17:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Bahçe Bitkileri Araştırma Yöntemleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB414 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 17:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Bahçe Bitkileri Araştırma Yöntemleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB414 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 17:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Bahçe Bitkileri Araştırma Yöntemleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB414 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 17:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Bahçe Bitkileri Araştırma Yöntemleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB414 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 17:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-17 17:30:00

Bahçe Bitkileri Araştırma Yöntemleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB414 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 17:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Bahçe Bitkileri Araştırma Yöntemleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB414 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 17:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Bahçe Bitkileri Biyoteknolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB408 Yer: B5
Tarih: 2019-04-03 12:30:00
--
--
Yer: B7
Tarih: 2019-05-22 15:30:00
Yer: B2
Tarih: 2019-06-18 14:30:00

Bahçe Ürünlerinde Hasat Sonrası Görülen Kalite Kayıpları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBB426 Yer: Öğretim Üyesi Odası 4
Tarih: 2019-04-15 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 23
Tarih: 2019-05-28 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-18 09:30:00

Bilgisayarlı İstatistik Metotları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBB423 Yer: Öğretim Üyesi Odası 27
Tarih: 2019-04-16 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 47
Tarih: 2019-05-30 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-19 09:30:00

Ilıman İklim Meyve Türleri II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB404 Yer: Amfi III
Tarih: 2019-04-02 17:30:00
--
--
Yer: Amfi III
Tarih: 2019-05-24 15:30:00
Yer: Amfi III
Tarih: 2019-06-19 14:30:00

Özel Bağcılık II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB412 Yer: B2
Tarih: 2019-04-05 12:30:00
--
--
Yer: B2
Tarih: 2019-05-27 15:30:00
Yer: B2
Tarih: 2019-06-20 14:30:00

Özel Sebzecilik II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB402 Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-04-17 12:30:00
--
--
Yer: B2
Tarih: 2019-05-29 15:30:00
Yer: B1
Tarih: 2019-06-18 09:30:00

Serada Organik Tarım
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBB425 Yer: Öğretim Üyesi Odası 38
Tarih: 2019-04-17 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 35
Tarih: 2019-05-23 15:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 18
Tarih: 2019-06-20 14:30:00

Tohum Depolama İlkeleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBB416 Yer: Öğretim Üyesi Odası 34
Tarih: 2019-04-18 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 33
Tarih: 2019-05-21 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-21 16:30:00

Üzüm Kurutma Tekniği
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBB422 Yer: Öğretim Üyesi Odası 4
Tarih: 2019-04-19 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 21
Tarih: 2019-05-30 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-21 09:30:00

Üzümsü Meyveler
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB416 Yer: B7
Tarih: 2019-04-19 17:30:00
--
--
Yer: Amfi II
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-06-21 14:30:00

Bitki Koruma

1. Sınıf
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ATİ102 Yer: Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-09 12:30:00
--
--
Yer: Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-21 12:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-18 12:30:00

Bitki Sistematiği
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TB 102 Yer: Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-03-28 12:30:00
--
--
Yer: Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-20 08:30:00
Yer: Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-06-17 08:30:00

Genel Mikrobiyoloji
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GZM230 Yer: Amfi I
Tarih: 2019-04-16 12:30:00
--
--
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-05-30 08:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-21 13:30:00

İstatistik
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
IST002 Yer: Amfi IIB7B5Amfi IVAmfi IIIAmfi I
Tarih: 2019-04-08 17:30:00
--
--
Yer: B7 B6 B5 Amfi IV Amfi III Amfi I
Tarih: 2019-05-23 08:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-18 08:30:00

Organik Kimya
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TB 106 Yer: Amfi I
Tarih: 2019-04-09 17:30:00
--
--
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-05-24 08:30:00
Yer: Amfi IV Amfi III
Tarih: 2019-06-19 08:30:00

Temel Bilgisayar Bilimleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TB 104 Yer: Amfi I
Tarih: 2019-04-11 17:30:00
--
--
Yer: B5
Tarih: 2019-05-27 08:30:00
Yer: B5
Tarih: 2019-06-20 12:30:00

Temel Genetik
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GZM102 Yer: Amfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-10 17:30:00
--
--
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-05-28 08:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-21 08:30:00

Toprak Bilgisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GZM106 Yer: B7B6B5Amfi IV
Tarih: 2019-04-11 12:30:00
--
--
Yer: B8 B7 B6 B5
Tarih: 2019-05-29 08:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-20 13:30:00

Türk Dili II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TDİ102 Yer: Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-08 12:30:00
--
--
Yer: Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-20 12:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-17 12:30:00

Yabancı Dil II (İngilizce)
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
YDİ102 Yer: Amfi IVAmfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-10 12:30:00
--
--
Yer: Amfi IV Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-22 12:30:00
Yer: Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-06-19 12:30:00
2. Sınıf
Araştırma ve Deneme Metodları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 216 Yer: Amfi IIIAmfi II
Tarih: 2019-04-15 17:30:00
--
--
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-05-28 13:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-18 15:30:00

Bahçe Bitkileri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GZM216 Yer: Amfi I
Tarih: 2019-04-16 17:30:00
--
--
Yer: B7 B5
Tarih: 2019-05-30 13:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-17 10:30:00

Fitopatoloji
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BK 202 Yer: Amfi III
Tarih: 2019-04-17 17:30:00
--
--
Yer: Amfi II
Tarih: 2019-05-21 13:30:00
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-06-19 10:30:00

İş Sağlığı ve Güvenliği II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
İSGL102 Yer: Amfi IVB7B6B5B4Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-03-26 12:30:00
--
--
Yer: B7 B6 B5 Amfi IV Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-27 13:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-21 15:30:00

Ölçme Bilgisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GZM 202 Yer: Amfi IIIAmfi II
Tarih: 2019-04-04 17:30:00
--
--
Yer: B3 Amfi I
Tarih: 2019-05-29 13:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-20 10:30:00

Peyzaj Mimarlığına Giriş
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
PM 101 Yer: Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-03-28 17:30:00
--
--
Yer: Amfi I Amfi IV Amfi III
Tarih: 2019-05-31 08:30:00
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-06-17 13:30:00

Tarımsal Ekoloji
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GZM208 Yer: B2Amfi I
Tarih: 2019-04-29 12:30:00
--
--
Yer: B3 Amfi III Amfi II
Tarih: 2019-05-24 13:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-21 10:30:00

Tarla Bitkileri
Kodu Arasınav 1 Arasınav 2 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GZM218 Yer: Amfi IVAmfi III
Tarih: 2019-04-03 17:30:00Yer: Amfi I
Tarih: 2019-05-07 12:30:00
--
--
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-05-20 13:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-18 10:30:00
3. Sınıf
Akaroloji
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BK 308 Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-04-30 12:30:00
--
--
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-05-20 10:30:00
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-06-17 11:30:00

Bitki Koruma Ürünleri Bayi ve Toptancılığında Zirai Zararlılar
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBK310 Yer: Öğretim Üyesi Odası 51
Tarih: 2019-04-11 17:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 38
Tarih: 2019-05-21 10:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-17 16:30:00

Bitkisel Kökenli İnsektisitler
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBK311 Yer: Toplantı Odası 10
Tarih: 2019-04-24 17:30:00
--
--
Yer: B3
Tarih: 2019-05-23 10:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-18 16:30:00

Fitobakteriyoloji
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BK 304 Yer: Amfi III
Tarih: 2019-04-24 12:30:00
--
--
Yer: Amfi III
Tarih: 2019-05-22 10:30:00
Yer: Amfi III
Tarih: 2019-06-18 11:30:00

Herboloji
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BK 302 Yer: B2B1
Tarih: 2019-04-25 12:30:00
--
--
Yer: Amfi III
Tarih: 2019-05-24 10:30:00
Yer: Amfi II
Tarih: 2019-06-19 11:30:00

Herbolojinin Temel Prensipleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBK 315 Yer: Öğretim Üyesi Odası 37
Tarih: 2019-04-25 17:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 31
Tarih: 2019-05-29 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 22
Tarih: 2019-06-19 16:30:00

Nematoloji
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BK 318 Yer: B2B1
Tarih: 2019-04-26 12:30:00
--
--
Yer: Amfi III
Tarih: 2019-05-27 10:30:00
Yer: Amfi III
Tarih: 2019-06-20 11:30:00

Örtüaltı Sebzeciliğinde Görülen Fungal Hastalıklar
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBK107 Yer: B2
Tarih: 2019-04-26 17:30:00
--
--
Yer: B2
Tarih: 2019-05-28 10:30:00
Yer: B6
Tarih: 2019-06-20 16:30:00

Staj
Kodu Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STJ601 --
--
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Tarımda Kullanılan Fungisitler
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBK 309 Yer: Öğretim Üyesi Odası 53
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 3
Tarih: 2019-05-28 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 33
Tarih: 2019-06-19 16:30:00

Tarımsal Zararlılarla Savaş Yöntem ve İlaçları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BK 310 Yer: B2B1
Tarih: 2019-04-19 17:30:00
--
--
Yer: Amfi II
Tarih: 2019-05-29 10:30:00
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-06-21 11:30:00

Viroloji
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BK 306 Yer: Amfi II
Tarih: 2019-04-18 12:30:00
--
--
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-05-30 10:30:00
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-06-21 16:30:00

Yağ Bitkileri Hastalıkları ve Mücadele Yöntemleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBK 329 Yer: B3
Tarih: 2019-04-05 17:30:00
--
--
Yer: B4
Tarih: 2019-05-31 10:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-17 16:30:00
4. Sınıf
Bakteriyel Hastalıkların Alternatif Mücadele Yöntemleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBK415 Yer: Öğretim Üyesi Odası 30
Tarih: 2019-04-08 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 39
Tarih: 2019-05-21 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-17 09:30:00

Bilimsel Çalışma Yazım Tekniği II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BK 402 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-17 17:30:00

Bilimsel Çalışma Yazım Tekniği II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BK 402 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 16:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-17 17:30:00

Bilimsel Çalışma Yazım Tekniği II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BK 402 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Bilimsel Çalışma Yazım Tekniği II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BK 402 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Bilimsel Çalışma Yazım Tekniği II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BK 402 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Bilimsel Çalışma Yazım Tekniği II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BK 402 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Bilimsel Çalışma Yazım Tekniği II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BK 402 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Bilimsel Çalışma Yazım Tekniği II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BK 402 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Bilimsel Çalışma Yazım Tekniği II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BK 402 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Bilimsel Çalışma Yazım Tekniği II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BK 402 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Bilimsel Çalışma Yazım Tekniği II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BK 402 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-17 17:30:00

Bitki Fungal Hastalıkları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBK422 Yer: Amfi II
Tarih: 2019-04-03 12:30:00
--
--
Yer: Amfi II
Tarih: 2019-05-20 15:30:00
Yer: Amfi III
Tarih: 2019-06-17 14:30:00

Bitki Fungal Hastalıkları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBK422 Yer: Amfi II
Tarih: 2019-04-03 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-20 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Bitki Koruma Ürünleri ve Zararlı Yönetimi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBK424 Yer: Öğretim Üyesi Odası 20
Tarih: 2019-04-09 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 2
Tarih: 2019-05-23 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-17 09:30:00

Bitkilerde Hastalık Gelişimi ve Dayanıklılık
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBK416 Yer: Öğretim Üyesi Odası 33
Tarih: 2019-04-10 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 21
Tarih: 2019-05-28 15:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 22 Öğretim Üyesi Odası 32
Tarih: 2019-06-18 09:30:00

Faydalı Böcekler
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBK408 Yer: Öğretim Üyesi Odası 33
Tarih: 2019-04-11 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 33
Tarih: 2019-05-30 15:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 33
Tarih: 2019-06-18 09:30:00

Kentsel Entomoloji
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBK419 Yer: Öğretim Üyesi Odası 23
Tarih: 2019-04-12 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 27
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 12
Tarih: 2019-06-18 09:30:00

Mesleki İngilizce II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
LMİ110 Yer: Öğretim Üyesi Odası 21
Tarih: 2019-04-15 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 17
Tarih: 2019-05-28 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 32
Tarih: 2019-06-18 09:30:00

Meyve ve Bağ Zararlıları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBK407 Yer: Amfi III
Tarih: 2019-04-05 12:30:00
--
--
Yer: Amfi II
Tarih: 2019-05-24 15:30:00
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-06-18 14:30:00

Organik Tarımda Zararlıların Yönetimi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBK409 Yer: Öğretim Üyesi Odası 45
Tarih: 2019-04-16 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 12
Tarih: 2019-05-30 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 12
Tarih: 2019-06-19 09:30:00

Örtüaltı Sebze Yetiştiriciliğinde Görülen Fungal Hastalıklar
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBK428 Yer: Öğretim Üyesi Odası 30
Tarih: 2019-04-17 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 30
Tarih: 2019-05-31 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 13
Tarih: 2019-06-19 09:30:00

Sebze Zararlıları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBK421 Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-04-15 12:30:00
--
--
Yer: Amfi III
Tarih: 2019-05-27 15:30:00
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-06-19 14:30:00

Tarımda Kullanılan Fungisitler ve Etkililikleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBK414 Yer: Öğretim Üyesi Odası 30
Tarih: 2019-04-18 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 19
Tarih: 2019-05-21 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Tarım Dışı Alanlarda Yabancı Ot Mücadelesi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBK410 Yer: Öğretim Üyesi Odası 18
Tarih: 2019-04-19 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 30
Tarih: 2019-05-27 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 23
Tarih: 2019-06-20 09:30:00

Tarla Bitkileri Zararlıları ve Savaşı
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBK420 Yer: Amfi III
Tarih: 2019-04-17 12:30:00
--
--
Yer: Amfi III
Tarih: 2019-05-22 15:30:00
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-06-20 14:30:00

Yabancı Otlar ve Mücadelesi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBK418 Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-04-19 12:30:00
--
--
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-05-29 15:30:00
Yer: B5
Tarih: 2019-06-21 14:30:00

Gıda Mühendisliği

1. Sınıf
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ATİ102 Yer: Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-09 12:30:00
--
--
Yer: Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-21 12:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-18 12:30:00

Ekonomi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
EKO002 Yer: Amfi I
Tarih: 2019-04-22 12:30:00
--
--
Yer: AMFİ
Tarih: 2019-05-24 08:30:00
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-06-17 08:30:00

Fizik II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
FZK106 Yer: Amfi IVAmfi IIIAmfi II
Tarih: 2019-04-26 12:30:00
--
--
Yer: B3 Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-27 08:30:00
Yer: AMFİ
Tarih: 2019-06-18 08:30:00

Matematik II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
MAT106 Yer: D6AMFİ
Tarih: 2019-04-24 12:30:00
--
--
Yer: D5 AMFİ
Tarih: 2019-05-29 08:30:00
Yer: AMFİ
Tarih: 2019-06-19 08:30:00

Organik Kimya
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TB 110 Yer: B5B7B6Amfi IV
Tarih: 2019-04-09 17:30:00
--
--
Yer: Amfi IV Amfi III Amfi II
Tarih: 2019-05-30 08:30:00
Yer: Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-06-20 08:30:00

Temel Bilişim Teknolojileri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TB 116 Yer: S 102
Tarih: 2019-04-18 09:30:00
--
--
Yer: S 102
Tarih: 2019-05-20 08:30:00
Yer: S 102
Tarih: 2019-06-21 08:30:00

Türk Dili II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TDİ102 Yer: Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-08 12:30:00
--
--
Yer: Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-20 12:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-17 12:30:00

Yabancı Dil II (İngilizce)
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
YDİ102 Yer: Amfi IVAmfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-10 12:30:00
--
--
Yer: Amfi IV Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-22 12:30:00
Yer: Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-06-19 12:30:00
2. Sınıf
Genel Mikrobiyoloji
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 218 Yer: D5AMFİ
Tarih: 2019-04-15 17:30:00
--
--
Yer: D5 AMFİ
Tarih: 2019-05-20 13:30:00
Yer: D6 D5
Tarih: 2019-06-17 15:30:00

Gıda Biyokimyası
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 220 Yer: D5AMFİ
Tarih: 2019-04-03 17:30:00
--
--
Yer: D5 AMFİ
Tarih: 2019-05-21 13:30:00
Yer: D5
Tarih: 2019-06-18 15:30:00

Gıda Kimyası II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 202 Yer: D1AMFİ
Tarih: 2019-04-18 17:30:00
--
--
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-05-22 13:30:00
Yer: AMFİ
Tarih: 2019-06-19 15:30:00

Isı ve Kütle Aktarımı
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 222 Yer: D6D5D1
Tarih: 2019-04-17 17:30:00
--
--
Yer: Amfi III Amfi II
Tarih: 2019-05-23 13:30:00
Yer: AMFİ
Tarih: 2019-06-20 15:30:00

İşletme
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SB 202 Yer: B1Amfi IIIAmfi II
Tarih: 2019-04-16 17:30:00
--
--
Yer: D5 AMFİ
Tarih: 2019-05-24 13:30:00
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-06-21 10:30:00

İş Sağlığı ve Güvenliği II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
İSGL102 Yer: Amfi IVB7B6B5B4Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-03-26 12:30:00
--
--
Yer: B7 B6 B5 Amfi IV Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-27 13:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-21 15:30:00

Kütle ve Enerji Denkliği
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 224 Yer: Amfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-19 17:30:00
--
--
Yer: B1 Amfi II Amfi III
Tarih: 2019-05-29 13:30:00
Yer: Amfi III Amfi II
Tarih: 2019-06-17 10:30:00

Mesleki İngilizce II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
LMİ108 Yer: Amfi IIIAmfi II
Tarih: 2019-04-05 17:30:00
--
--
Yer: Amfi III Amfi II
Tarih: 2019-05-28 13:30:00
Yer: Amfi II
Tarih: 2019-06-18 10:30:00

Mühendislik Çalışmalarında İstatistiksel Yöntemler
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TB 202 Yer: D5AMFİ
Tarih: 2019-04-02 17:30:00
--
--
Yer: B2 Amfi III Amfi II
Tarih: 2019-05-30 13:30:00
Yer: Amfi III Amfi II
Tarih: 2019-06-19 10:30:00

Teknik Çizim
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
MB 204 Yer: D7
Tarih: 2019-04-04 10:30:00
--
--
Yer: D7
Tarih: 2019-05-31 13:30:00
Yer: D7
Tarih: 2019-06-20 16:30:00

Teknik Çizim
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
MB 204 Yer: D7
Tarih: 2019-04-04 14:30:00
--
--
Yer: D7
Tarih: 2019-05-31 10:30:00
Yer: D6
Tarih: 2019-06-20 16:30:00
3. Sınıf
Beslenme İlkeleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 431 Yer: D6D5
Tarih: 2019-04-22 17:30:00
--
--
Yer: D1 AMFİ
Tarih: 2019-05-20 10:30:00
Yer: AMFİ
Tarih: 2019-06-17 11:30:00

Fizikokimya
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 320 Yer: D1
Tarih: 2019-04-24 17:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-21 10:30:00
Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-06-17 09:30:00

Fonksiyonel Gıdalar
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 438 Yer: D1
Tarih: 2019-04-25 17:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-23 10:30:00
Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-06-18 09:30:00

Geleneksel Gıdalar
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 413 Yer: D5
Tarih: 2019-04-25 12:30:00
--
--
Yer: D6
Tarih: 2019-05-21 17:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-19 09:30:00

Gıda Biyoteknolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 308 Yer: D6D5
Tarih: 2019-04-26 17:30:00
--
--
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-05-22 10:30:00
Yer: AMFİ
Tarih: 2019-06-18 11:30:00

Gıda Kalite Kontrol Mevzuatı
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 452 Yer: D5AMFİ
Tarih: 2019-04-29 12:30:00
--
--
Yer: AMFİ
Tarih: 2019-05-23 17:30:00
Yer: AMFİ
Tarih: 2019-06-19 11:30:00

Gıda Mikrobiyolojisi II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 304 Yer: D6D5D2D1
Tarih: 2019-04-08 17:30:00
--
--
Yer: D5 AMFİ
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer: AMFİ
Tarih: 2019-06-20 11:30:00

Gıda Toksikolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 316 Yer: D1
Tarih: 2019-04-30 12:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-27 17:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-20 09:30:00

Girişimcilik
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GRŞ007 Yer: Amfi I
Tarih: 2019-03-25 17:30:00
--
--
Yer: AMFİ
Tarih: 2019-05-20 17:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-20 12:30:00

İngilizce Konuşma Becerileri II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM450 Yer: Öğretim Üyesi Odası 7
Tarih: 2019-03-25 12:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-24 17:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 18
Tarih: 2019-06-20 12:30:00

İş Hukuku
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SB 403 Yer: B1
Tarih: 2019-03-25 12:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-22 17:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-21 12:30:00

Malzeme Bilgisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GMB 301 Yer: D1
Tarih: 2019-05-02 12:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-28 10:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-21 09:30:00

Müzik Kültürü
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
MZK001 Yer: D6
Tarih: 2019-03-26 17:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-28 17:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-17 16:30:00

Proses Kontrol
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 432 Yer: D6AMFİ
Tarih: 2019-04-10 17:30:00
--
--
Yer: D6 AMFİ
Tarih: 2019-05-27 10:30:00
Yer: AMFİ
Tarih: 2019-06-21 11:30:00

Reaksiyon Kinetiği
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STB302 Yer: D1
Tarih: 2019-05-07 17:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-29 17:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-20 10:30:00

Soğuk Tekniği
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SGM315 Yer: D5
Tarih: 2019-05-07 12:30:00
--
--
Yer: D6
Tarih: 2019-05-30 17:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-21 15:30:00

Sosyoloji
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 318 Yer: Amfi II
Tarih: 2019-03-27 12:30:00
--
--
Yer: D6
Tarih: 2019-05-31 17:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-18 16:30:00

Staj
Kodu Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STJ601 --
--
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 410 Yer: D6
Tarih: 2019-04-29 17:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-31 10:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-21 16:30:00

Süt Fizikokimyası
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 433 Yer: D1AMFİ
Tarih: 2019-04-12 17:30:00
--
--
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-05-29 10:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-19 16:30:00

Temel İşlemler II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 302 Yer: Amfi I
Tarih: 2019-04-30 17:30:00
--
--
Yer: D2 AMFİ
Tarih: 2019-05-30 10:30:00
Yer: AMFİ
Tarih: 2019-06-20 16:30:00

Üretici Örgütleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STE 307 Yer: Amfi II
Tarih: 2019-03-27 17:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-24 17:30:00
Yer: B3
Tarih: 2019-06-20 13:30:00
4. Sınıf
Fizikokimya
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 320 Yer: D1
Tarih: 2019-04-24 17:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-21 10:30:00
Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-06-17 09:30:00

Fonksiyonel Gıdalar
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 438 Yer: D1
Tarih: 2019-04-25 17:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-23 10:30:00
Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-06-18 09:30:00

Geleneksel Gıdalar
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 413 Yer: D5
Tarih: 2019-04-25 12:30:00
--
--
Yer: D6
Tarih: 2019-05-21 17:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-19 09:30:00

Gıda Ambalajlama
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 439 Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-04-05 12:30:00
--
--
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-05-22 15:30:00
Yer: D5
Tarih: 2019-06-17 14:30:00

Gıda Kalite Kontrol ve Mevzuatı
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 406 Yer: AMFİD5
Tarih: 2019-04-29 12:30:00
--
--
Yer: AMFİ D5
Tarih: 2019-05-23 17:30:00
Yer: D5
Tarih: 2019-06-19 11:30:00

Gıda Projeleri Hazırlama Tekniği
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 440 Yer: Amfi III
Tarih: 2019-04-15 12:30:00
--
--
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-05-24 15:30:00
Yer: B7
Tarih: 2019-06-18 14:30:00

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler-II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 412 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler-II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 412 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler-II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 412 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler-II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 412 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler-II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 412 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler-II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 412 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler-II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 412 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler-II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 412 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 1
Tarih: 2019-06-21 11:20:00

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler-II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 412 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-29 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler-II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 412 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler-II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 412 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler-II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 412 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler-II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 412 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler-II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 412 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler-II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 412 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler-II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 412 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler-II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 412 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Gıda Sanayiinde Yeni Gelişmeler-II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 412 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Girişimcilik
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GRŞ007 Yer: Amfi I
Tarih: 2019-03-25 17:30:00
--
--
Yer: AMFİ
Tarih: 2019-05-20 17:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-20 12:30:00

Hazır Yemek Teknolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 436 Yer: D6
Tarih: 2019-04-16 12:30:00
--
--
Yer: D6
Tarih: 2019-05-27 15:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-20 14:30:00

İngilizce Konuşma Becerileri II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM450 Yer: Öğretim Üyesi Odası 7
Tarih: 2019-03-25 12:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-24 17:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 18
Tarih: 2019-06-20 12:30:00

İntörn Mühendislik Eğitimi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GMİ500 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-19 09:25:00
--
--
Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

İş Hukuku
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SB 403 Yer: B1
Tarih: 2019-03-25 12:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-22 17:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-21 12:30:00

Meyve Suyu Teknolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 437 Yer: D6
Tarih: 2019-04-17 12:30:00
--
--
Yer: D6
Tarih: 2019-05-28 15:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-21 14:30:00

Müzik Kültürü
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
MZK001 Yer: D6
Tarih: 2019-03-26 17:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-28 17:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-17 16:30:00

Soğuk Tekniği
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SGM315 Yer: D5
Tarih: 2019-05-07 12:30:00
--
--
Yer: D6
Tarih: 2019-05-30 17:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-21 15:30:00

Sosyoloji
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 318 Yer: Amfi II
Tarih: 2019-03-27 12:30:00
--
--
Yer: D6
Tarih: 2019-05-31 17:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-18 16:30:00

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 410 Yer: D6
Tarih: 2019-04-29 17:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-31 10:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-21 16:30:00

Tarım ve Gıda Ürünleri Pazarlaması
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TE424 Yer: B3
Tarih: 2019-04-08 12:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-20 15:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 17
Tarih: 2019-06-19 13:30:00

Üretici Örgütleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STE 307 Yer: Amfi II
Tarih: 2019-03-27 17:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-24 17:30:00
Yer: B3
Tarih: 2019-06-20 13:30:00

Tarım Ekonomisi

1. Sınıf
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ATİ102 Yer: Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-09 12:30:00
--
--
Yer: Amfi I Amfi III Amfi II
Tarih: 2019-05-21 12:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-18 12:30:00

Ekonomistler İçin Matematik
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TB 112 Yer: D5AMFİ
Tarih: 2019-04-12 12:30:00
--
--
Yer: B1 Amfi IV Amfi III
Tarih: 2019-05-27 08:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-19 13:30:00

İstatistik
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
IST002 Yer: B7B5Amfi IVAmfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-08 17:30:00
--
--
Yer: B7 B6 B5 Amfi IV Amfi III Amfi I
Tarih: 2019-05-23 08:30:00
Yer: Amfi IV Amfi III
Tarih: 2019-06-18 08:30:00

Makroekonomi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TB 114 Yer: Amfi I
Tarih: 2019-04-24 12:30:00
--
--
Yer: B1 Amfi IV
Tarih: 2019-05-28 08:30:00
Yer: Amfi III
Tarih: 2019-06-20 08:30:00

Sosyal Güvenlik ve İş Hukuku
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GZM108 Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-04-25 12:30:00
--
--
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-05-24 08:30:00
Yer: B7
Tarih: 2019-06-17 08:30:00

Tarım Tarihi ve Deontolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GZM206 Yer: Amfi I
Tarih: 2019-04-26 12:30:00
--
--
Yer: B5 B4
Tarih: 2019-05-30 08:30:00
Yer: Amfi III
Tarih: 2019-06-21 08:30:00

Temel Bilgisayar Bilimleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TB 104 Yer: S 102
Tarih: 2019-04-22 13:30:00
--
--
Yer: B5
Tarih: 2019-05-21 08:30:00
Yer: B5
Tarih: 2019-06-21 13:30:00

Toprak Bilgisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GZM106 Yer: B7B6B5Amfi IV
Tarih: 2019-04-11 12:30:00
--
--
Yer: B8 B7 B6 B5
Tarih: 2019-05-29 08:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-20 13:30:00

Türk Dili II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TDİ102 Yer: Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-08 12:30:00
--
--
Yer: Amfi II Amfi III Amfi I
Tarih: 2019-05-20 12:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-17 12:30:00

Yabancı Dil II (İngilizce)
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
YDİ102 Yer: Amfi IVAmfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-10 12:30:00
--
--
Yer: Amfi IV Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-22 12:30:00
Yer: Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-06-19 12:30:00
2. Sınıf
Gübrelemenin Temel İlkeleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GZM226 Yer: Amfi I
Tarih: 2019-04-15 17:30:00
--
--
Yer: B7 B5
Tarih: 2019-05-29 13:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-17 15:30:00

İş Sağlığı ve Güvenliği II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
İSGL102 Yer: B4Amfi IVAmfi IIIAmfi IB7B6B5Amfi II
Tarih: 2019-03-26 12:30:00
--
--
Yer: B7 B6 B5 Amfi IV Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-27 13:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-21 15:30:00

Para ve Bankacılık
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TE206 Yer: B5
Tarih: 2019-04-16 17:30:00
--
--
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-05-20 13:30:00
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-06-20 15:30:00

Peyzaj Mimarlığına Giriş
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
PM 101 Yer: Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-03-28 17:30:00
--
--
Yer: Amfi I Amfi IV Amfi III
Tarih: 2019-05-31 08:30:00
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-06-17 13:30:00

Sebzecilik
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB 204 Yer: B5B4
Tarih: 2019-04-17 17:30:00
--
--
Yer: B1 Amfi III
Tarih: 2019-05-22 13:30:00
Yer: Amfi III
Tarih: 2019-06-18 15:30:00

Tarım Ekonomisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TE204 Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-04-18 17:30:00
--
--
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-05-24 13:30:00
Yer: B5
Tarih: 2019-06-19 10:30:00

Tarım Sigortaları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TE 204 Yer: B6B5
Tarih: 2019-04-19 17:30:00
--
--
Yer: B1 Amfi IV
Tarih: 2019-05-30 13:30:00
Yer: Amfi II
Tarih: 2019-06-20 10:30:00

Tarla Bitkileri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GZM218 Yer: Amfi IVB1
Tarih: 2019-04-12 17:30:00
--
--
Yer: B2 Amfi II
Tarih: 2019-05-23 13:30:00
Yer: B5
Tarih: 2019-06-21 10:30:00
3. Sınıf
Bilgisayarlı Muhasebe Uygulamaları
Kodu Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STE 323 --
--
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Ekonometri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TE 326 Yer: AMFİ
Tarih: 2019-04-09 17:30:00
--
--
Yer: Amfi II
Tarih: 2019-05-22 10:30:00
Yer: Amfi III
Tarih: 2019-06-17 11:30:00

İşletme Planlaması
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TE 302 Yer: B5
Tarih: 2019-04-10 17:30:00
--
--
Yer: Amfi II
Tarih: 2019-05-24 10:30:00
Yer: Amfi II
Tarih: 2019-06-18 11:30:00

Staj
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STJ601 Yer: Toplantı Odası 10
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Tarım Ekonomisinde Bilgisayar Kullanımı
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TE 322 Yer: S 102
Tarih: 2019-04-11 17:30:00
--
--
Yer: S 102
Tarih: 2019-05-27 10:30:00
Yer: S 102
Tarih: 2019-06-19 11:30:00

Tarımsal Finansman
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STE 311 Yer: B3
Tarih: 2019-04-22 17:30:00
--
--
Yer: B3
Tarih: 2019-05-20 10:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 30
Tarih: 2019-06-20 11:30:00

Tarımsal Örgütler
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TE 328 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Tarımsal Örgütler
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TE 328 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Tarımsal Örgütler
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TE 328 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Tarımsal Örgütler
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TE 328 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Tarımsal Örgütler
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TE 328 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Tarımsal Örgütler
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TE 328 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:35:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Tarımsal Örgütler
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TE 328 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Tarımsal Örgütler
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TE 328 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Tarımsal Örgütler
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TE 328 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Tarımsal Örgütler
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TE 328 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Tarımsal Örgütler
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TE 328 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Tarım ve Gıda Politikları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TE 324 Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-04-24 17:30:00
--
--
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-05-29 10:30:00
Yer: B7
Tarih: 2019-06-21 11:30:00

Tarım ve Gıda Ürünleri Pazarlaması
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TE 330 Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-04-26 17:30:00
--
--
Yer: Amfi III
Tarih: 2019-05-30 10:30:00
Yer: B7
Tarih: 2019-06-20 16:30:00
4. Sınıf
Aile Ekonomisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STE 336 Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-05-29 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 13
Tarih: 2019-06-17 14:30:00

Doğal Kaynakların Ekonomik Değerlemesi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STE 325 Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-04-03 17:30:00
--
--
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-05-28 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 22
Tarih: 2019-06-17 14:30:00

Gıda Sanayi Projelerinin Hazırlanması
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STE 324 Yer: B3
Tarih: 2019-04-03 12:30:00
--
--
Yer: B1
Tarih: 2019-05-20 15:30:00
Yer: B1
Tarih: 2019-06-18 14:30:00

Girişimcilik
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GRŞ007 Yer: Amfi I
Tarih: 2019-03-25 17:30:00
--
--
Yer: AMFİ
Tarih: 2019-05-20 17:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-20 12:30:00

İngilizce Konuşma Becerileri II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM450 Yer: Öğretim Üyesi Odası 7
Tarih: 2019-03-25 12:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-24 17:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 18
Tarih: 2019-06-20 12:30:00

İş Hukuku
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SB 403 Yer: B1
Tarih: 2019-03-25 12:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-22 17:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-21 12:30:00

Kırsal Kalkınma
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STE 327 Yer: B4
Tarih: 2019-04-04 12:30:00
--
--
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-05-22 15:30:00
Yer: B1
Tarih: 2019-06-19 14:30:00

Kooperatifçilik Uygulamaları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STE 326 Yer: B2
Tarih: 2019-04-18 12:30:00
--
--
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-05-24 15:30:00
Yer: B1
Tarih: 2019-06-19 14:30:00

Mesleki İngilizce
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
LMİ102 Yer: Öğretim Üyesi Odası 21
Tarih: 2019-04-18 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 27
Tarih: 2019-05-27 12:30:00
Yer: B1
Tarih: 2019-06-19 14:30:00

Muhasebe
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TE 438 Yer: B2
Tarih: 2019-04-05 17:30:00
--
--
Yer: B7
Tarih: 2019-05-27 15:30:00
Yer: B1
Tarih: 2019-06-17 09:30:00

Müzik Kültürü
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
MZK001 Yer: D6
Tarih: 2019-03-26 17:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-28 17:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-17 16:30:00

Sosyal Girişimcilik
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STE 333 Yer: B1
Tarih: 2019-04-05 12:30:00
--
--
Yer: B1
Tarih: 2019-05-28 15:30:00
Yer: B1
Tarih: 2019-06-20 14:30:00

Sosyoloji
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 318 Yer: Amfi II
Tarih: 2019-03-27 12:30:00
--
--
Yer: D6
Tarih: 2019-05-31 17:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-18 16:30:00

Tarım Hukuku
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TE 312 Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-04-02 17:30:00
--
--
Yer: Amfi III
Tarih: 2019-05-21 15:30:00
Yer: B7
Tarih: 2019-06-19 09:30:00

Tarımsal Değer Biçme ve Bilirkişilik
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TE 440 Yer: B6B5
Tarih: 2019-04-04 17:30:00
--
--
Yer: Amfi II
Tarih: 2019-05-23 15:30:00
Yer: Amfi II
Tarih: 2019-06-20 09:30:00

Tarımsal Üretimde Karar Alma Yöntemleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STE 332 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2019-04-19 12:30:00
--
--
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-05-30 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 29
Tarih: 2019-06-18 09:30:00

Tarımsal Yayımda Girişimcilik
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STE316 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-04-15 12:30:00
--
--
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-05-30 15:30:00
Yer: B1
Tarih: 2019-06-18 14:30:00

Tarımsal Yayım ve İletişim
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TE 442 Yer: B5
Tarih: 2019-04-16 12:30:00
--
--
Yer: Amfi III
Tarih: 2019-05-29 15:30:00
Yer: B7
Tarih: 2019-06-21 09:30:00

Uluslararası Tarım Ticareti
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STE 329 Yer: B3
Tarih: 2019-04-17 12:30:00
--
--
Yer: B1
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer: B1
Tarih: 2019-06-20 14:30:00

Üretici Örgütleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STE 307 Yer: Amfi II
Tarih: 2019-03-27 17:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-24 17:30:00
Yer: B3
Tarih: 2019-06-20 13:30:00

Tarımsal Biyoteknoloji

1. Sınıf
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ATİ102 Yer: Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-09 12:30:00
--
--
Yer: Amfi I Amfi III Amfi II
Tarih: 2019-05-21 12:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-18 12:30:00

Bahçe Bitkileri
Kodu Arasınav 1 Arasınav 2 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 102 Yer: AMFİ
Tarih: 2019-04-11 12:30:00Yer: Amfi I
Tarih: 2019-05-02 12:30:00
--
--
Yer: B3 Amfi IV
Tarih: 2019-05-29 08:30:00
Yer: B5
Tarih: 2019-06-18 08:30:00

Bitki Sistematiği
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TB 102 Yer: Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-03-28 12:30:00
--
--
Yer: Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-20 08:30:00
Yer: Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-06-17 08:30:00

Organik Kimya
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TB 106 Yer: B1Amfi IIIAmfi II
Tarih: 2019-04-09 17:30:00
--
--
Yer: Amfi IV Amfi III Amfi II
Tarih: 2019-05-21 08:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-19 08:30:00

Tarla Bitkileri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 104 Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-04-12 12:30:00
--
--
Yer: B8 B6
Tarih: 2019-05-31 08:30:00
Yer: B7
Tarih: 2019-06-21 08:30:00

Temel Bilgisayar Bilimleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TB 104 Yer: S 102
Tarih: 2019-04-18 13:30:00
--
--
Yer: S 102
Tarih: 2019-05-24 08:30:00
Yer: S 102
Tarih: 2019-06-20 08:30:00

Türk Dili II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TDİ102 Yer: Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-08 12:30:00
--
--
Yer: Amfi II Amfi III Amfi I
Tarih: 2019-05-20 12:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-17 12:30:00

Yabancı Dil II (İngilizce)
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
YDİ102 Yer: Amfi IVAmfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-10 12:30:00
--
--
Yer: Amfi IV Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-22 12:30:00
Yer: Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-06-19 12:30:00

Zooloji
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TB 122 Yer: B7
Tarih: 2019-04-22 12:30:00
--
--
Yer: B2
Tarih: 2019-05-30 08:30:00
Yer: B2
Tarih: 2019-06-17 08:30:00
2. Sınıf
Bitki Besleme
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GZM 102 Yer: B5
Tarih: 2019-04-15 17:30:00
--
--
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-05-21 13:30:00
Yer: B7
Tarih: 2019-06-17 15:30:00

Bitki Sağlığı
Kodu Arasınav 1 Arasınav 2 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 202 Yer: B7
Tarih: 2019-04-16 17:30:00Yer: B7
Tarih: 2019-05-06 12:30:00
--
--
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-05-23 13:30:00
Yer: B7
Tarih: 2019-06-18 15:30:00

İş Sağlığı ve Güvenliği II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
İSGL102 Yer: B4Amfi IVAmfi IIIAmfi IB7B6B5Amfi II
Tarih: 2019-03-26 12:30:00
--
--
Yer: B7 B6 B5 Amfi IV Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-27 13:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-21 15:30:00

Laboratuar Teknikleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 204 Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-04-17 17:30:00
--
--
Yer: B5
Tarih: 2019-05-24 13:30:00
Yer: B7
Tarih: 2019-06-19 15:30:00

Temel Genetik
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TB 206 Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-04-19 17:30:00
--
--
Yer: B7 B6
Tarih: 2019-05-28 13:30:00
Yer: B7
Tarih: 2019-06-20 15:30:00

Zootekni
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GZM215 Yer: B7
Tarih: 2019-04-18 17:30:00
--
--
Yer: D6
Tarih: 2019-05-30 13:30:00
Yer: D2
Tarih: 2019-06-18 10:30:00
3. Sınıf
Bitki Ekofizyolojisine Giriş
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 317 Yer: B4
Tarih: 2019-04-22 17:30:00
--
--
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-05-20 10:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 33
Tarih: 2019-06-20 16:30:00

Bitki Islahı
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TA 405 Yer: B2B1
Tarih: 2019-04-24 12:30:00
--
--
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-05-21 10:30:00
Yer: Amfi II
Tarih: 2019-06-17 11:30:00

Enzim Teknolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 313 Yer: B1
Tarih: 2019-04-25 17:30:00
--
--
Yer: B4
Tarih: 2019-05-22 10:30:00
Yer: B3
Tarih: 2019-06-18 11:30:00

Genetik Mühendisliği
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 302 Yer: Amfi II
Tarih: 2019-04-12 17:30:00
--
--
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-05-24 10:30:00
Yer: B2
Tarih: 2019-06-19 11:30:00

Hayvanlarda Hücre Kültürü
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 316 Yer: B6B8
Tarih: 2019-04-08 17:30:00
--
--
Yer: Amfi II
Tarih: 2019-05-27 10:30:00
Yer: Amfi II
Tarih: 2019-06-20 11:30:00

Hayvanlarda Üreme Fizyolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 306 Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-04-10 17:30:00
--
--
Yer: Amfi III
Tarih: 2019-05-29 10:30:00
Yer: Amfi III
Tarih: 2019-06-21 11:30:00

Mikrobial Biyoteknoloji
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 304 Yer: B7
Tarih: 2019-04-26 17:30:00
--
--
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-05-31 10:30:00
Yer: B2
Tarih: 2019-06-18 16:30:00

PCR´a Dayalı Genetik Analiz Teknikleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 321 Yer: B3
Tarih: 2019-04-11 17:30:00
--
--
Yer: B4
Tarih: 2019-05-23 10:30:00
Yer: B3
Tarih: 2019-06-19 16:30:00

Staj
Kodu Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STJ601 --
--
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...
4. Sınıf
Arı Yetiştiriciliğinde Biyoteknolojik Uygulamalar
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 420 Yer: B1
Tarih: 2019-04-04 12:30:00
--
--
Yer: B3
Tarih: 2019-05-20 15:30:00
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-06-17 09:30:00

Bitki Stres Fizyolojisine Biyoteknolojik Yaklaşımlar
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 318 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer: Toplantı Odası 13
Tarih: 2019-05-21 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-19 14:30:00

Biyoteknolojide Güncel Tanımlama Yöntemleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 404 Yer: B5
Tarih: 2019-04-05 12:30:00
--
--
Yer: B5
Tarih: 2019-05-22 15:30:00
Yer: B6
Tarih: 2019-06-20 09:30:00

Genetiği Değiştirilmiş Organizmalar
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 414 Yer: B4
Tarih: 2019-04-15 12:30:00
--
--
Yer: B1
Tarih: 2019-05-23 15:30:00
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-06-19 09:30:00

Girişimcilik
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GRŞ007 Yer: Amfi I
Tarih: 2019-03-25 17:30:00
--
--
Yer: AMFİ
Tarih: 2019-05-20 17:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-20 12:30:00

Hayvan Biyoteknolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 406 Yer: B5
Tarih: 2019-04-03 17:30:00
--
--
Yer: B5
Tarih: 2019-05-24 15:30:00
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-06-18 09:30:00

İngilizce Konuşma Becerileri II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM450 Yer: Öğretim Üyesi Odası 7
Tarih: 2019-03-25 12:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-24 17:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 18
Tarih: 2019-06-20 12:30:00

İş Hukuku
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SB 403 Yer: B1
Tarih: 2019-03-25 12:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-22 17:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-21 12:30:00

Moleküler İşaretleyiciler ve Uygulamaları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 416 Yer: B4
Tarih: 2019-04-16 12:30:00
--
--
Yer: B3
Tarih: 2019-05-27 15:30:00
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-06-17 14:30:00

Moleküler Sitogenetik
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 417 Yer: Öğretim Üyesi Odası 31
Tarih: 2019-04-17 12:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 39
Tarih: 2019-05-29 15:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 12
Tarih: 2019-06-21 14:30:00

Müzik Kültürü
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
MZK001 Yer: D6
Tarih: 2019-03-26 17:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-28 17:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-17 16:30:00

Özel Proje II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 408 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Özel Proje II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 408 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Özel Proje II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 408 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Özel Proje II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 408 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Özel Proje II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 408 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Özel Proje II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 408 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Özel Proje II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 408 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Özel Proje II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 408 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Sosyoloji
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 318 Yer: Amfi II
Tarih: 2019-03-27 12:30:00
--
--
Yer: D6
Tarih: 2019-05-31 17:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-18 16:30:00

Tohumluk Bilimi veTeknolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 402 Yer: Amfi III
Tarih: 2019-04-19 12:30:00
--
--
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-05-30 15:30:00
Yer: B2
Tarih: 2019-06-21 09:30:00

Üretici Örgütleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STE 307 Yer: Amfi II
Tarih: 2019-03-27 17:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-24 17:30:00
Yer: B3
Tarih: 2019-06-20 13:30:00

Tarla Bitkileri

1. Sınıf
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ATİ102 Yer: Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-09 12:30:00
--
--
Yer: Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-21 12:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-18 12:30:00

Bitki Sistematiği
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TB 102 Yer: Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-03-28 12:30:00
--
--
Yer: Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-20 08:30:00
Yer: Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-06-17 08:30:00

İstatistik
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
IST002 Yer: B7B5Amfi IVAmfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-08 17:30:00
--
--
Yer: B6 B7 B5 Amfi IV Amfi III Amfi I
Tarih: 2019-05-23 08:30:00
Yer: B8 B7 B6
Tarih: 2019-06-18 08:30:00

Peyzaj Mimarlığı
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
PM 110 Yer: Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-03-28 17:30:00
--
--
Yer: Amfi I Amfi IV Amfi III
Tarih: 2019-05-31 08:30:00
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-06-17 13:30:00

Tarımsal Ekoloji
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GZM232 Yer: Amfi IIIAmfi II
Tarih: 2019-04-29 12:30:00
--
--
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-05-24 13:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-21 10:30:00

Temel Bilgisayar Bilimleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TB 104 Yer: S 103S 102
Tarih: 2019-04-09 10:30:00
--
--
Yer: S 102
Tarih: 2019-05-28 08:30:00
Yer: S 102
Tarih: 2019-06-19 08:30:00

Toprak Bilgisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TO 110 Yer: Amfi IIIAmfi I
Tarih: 2019-04-11 12:30:00
--
--
Yer: Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-29 08:30:00
Yer: Amfi IV Amfi II
Tarih: 2019-06-20 13:30:00

Türk Dili II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TDİ102 Yer: Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-08 12:30:00
--
--
Yer: Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-20 12:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-17 12:30:00

Yabancı Dil II (İngilizce)
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
YDİ102 Yer: Amfi IVAmfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-10 12:30:00
--
--
Yer: Amfi IV Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-22 12:30:00
Yer: Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-06-19 12:30:00
2. Sınıf
Bitki Besleme ve Toprak Verimliliği
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TO 212 Yer: Amfi I
Tarih: 2019-04-18 17:30:00
--
--
Yer: B6 B5
Tarih: 2019-05-20 13:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-17 15:30:00

Çim Alan Tesisi ve Teknik Esasları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TAB 208 Yer: Amfi I
Tarih: 2019-04-04 17:30:00
--
--
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-05-23 13:30:00
Yer: B1 Amfi II
Tarih: 2019-06-18 15:30:00

Endüstri Bitkileri Yetiştirme ve Islahı
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TAB 204 Yer: Amfi II
Tarih: 2019-04-03 17:30:00
--
--
Yer: Amfi III
Tarih: 2019-05-21 13:30:00
Yer: Amfi II
Tarih: 2019-06-19 15:30:00

Hayvan Besleme
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO206 Yer: Amfi II
Tarih: 2019-04-17 17:30:00
--
--
Yer: D3 D2
Tarih: 2019-05-30 13:30:00
Yer: D6
Tarih: 2019-06-20 15:30:00

İş Sağlığı ve Güvenliği II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
İSGL102 Yer: Amfi IVB7B6B5B4Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-03-26 12:30:00
--
--
Yer: B7 B6 B5 Amfi IV Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-27 13:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-21 15:30:00

Sebzecilik
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BB 204 Yer: B4B3B2
Tarih: 2019-04-16 17:30:00
--
--
Yer: D6 D1
Tarih: 2019-05-28 13:30:00
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-06-17 10:30:00

Tarla Bitkileri Hastalıkları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BK 208 Yer: B8B7
Tarih: 2019-04-15 17:30:00
--
--
Yer: D6 D2
Tarih: 2019-05-29 13:30:00
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-06-18 10:30:00

Tarla Bitkileri Zararlıları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BK 206 Yer: Amfi III
Tarih: 2019-04-19 17:30:00
--
--
Yer: Amfi III
Tarih: 2019-05-31 13:30:00
Yer: B1
Tarih: 2019-06-19 10:30:00
3. Sınıf
Alternatif Yem Bitkileri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB305 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-04-29 16:30:00
--
--
Yer: B4
Tarih: 2019-05-27 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 22
Tarih: 2019-06-17 16:30:00

Bitki Büyümesi ve Gelişimi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB314 Yer: Öğretim Üyesi Odası 20
Tarih: 2019-04-29 16:30:00
--
--
Yer: B4
Tarih: 2019-05-28 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 30
Tarih: 2019-06-17 16:30:00

Bitki Islahı
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TAB 314 Yer: B8B7B6
Tarih: 2019-04-10 17:30:00
--
--
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-05-20 10:30:00
Yer: Amfi III Amfi II
Tarih: 2019-06-19 16:30:00

Bitkilerde Stres Fizyolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB324 Yer: Öğretim Üyesi Odası 2
Tarih: 2019-04-30 12:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 7
Tarih: 2019-05-23 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 2
Tarih: 2019-06-17 16:30:00

Bitkisel Ürün Kalitesi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB313 Yer: Öğretim Üyesi Odası 20
Tarih: 2019-04-30 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 38
Tarih: 2019-05-28 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 16
Tarih: 2019-06-17 16:30:00

Bitki Sosyolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB303 Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-05-02 12:30:00
--
--
Yer: B4
Tarih: 2019-05-24 12:30:00
Yer: B1
Tarih: 2019-06-17 16:30:00

Bitki Yetiştiriciliğinde Nanoteknolojik Uygulamalar
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB322 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-05-02 16:30:00
--
--
Yer: B3
Tarih: 2019-05-23 12:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-18 16:30:00

Biyoyakıtlar ve Enerji Bitkileri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB309 Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-05-07 12:30:00
--
--
Yer: B3
Tarih: 2019-05-29 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 21
Tarih: 2019-06-18 16:30:00

Boya ve Parfüm Bitkileri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB315 Yer: B4
Tarih: 2019-04-11 17:30:00
--
--
Yer: B3
Tarih: 2019-05-21 10:30:00
Yer: B1
Tarih: 2019-06-18 16:30:00

Çayır Meralarda Biyoçeşitlilik
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB319 Yer: B1
Tarih: 2019-04-11 16:30:00
--
--
Yer: B1
Tarih: 2019-05-23 10:30:00
Yer: B3
Tarih: 2019-06-18 16:30:00

Çayır Mera veYem Bitkilerinde Kalite
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB321 Yer: B4
Tarih: 2019-04-12 12:30:00
--
--
Yer: B3
Tarih: 2019-05-29 10:30:00
Yer: B4
Tarih: 2019-06-18 16:30:00

Deneme Desenleri ve Bilgisayar Analizleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB412 Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-05-07 16:30:00
--
--
Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-05-23 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 11
Tarih: 2019-06-18 16:30:00

Ekim Nöbeti Sistemleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB304 Yer: Öğretim Üyesi Odası 14
Tarih: 2019-05-07 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 48
Tarih: 2019-05-23 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 31
Tarih: 2019-06-18 16:30:00

Endüstri Bitkileri Islahında Özel Yöntemler
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB310 Yer: Öğretim Üyesi Odası 4
Tarih: 2019-05-02 12:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 49
Tarih: 2019-05-29 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 31
Tarih: 2019-06-19 16:30:00

Flow Sitometri ve Tarımsal Araştırmalarda Kullanımı
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB325 Yer: B4
Tarih: 2019-04-24 16:30:00
--
--
Yer: B3
Tarih: 2019-05-30 12:30:00
Yer: B1
Tarih: 2019-06-19 16:30:00

Lif Bitkileri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TAB 316 Yer: B5
Tarih: 2019-04-12 17:30:00
--
--
Yer: B7
Tarih: 2019-05-22 10:30:00
Yer: B2
Tarih: 2019-06-18 11:30:00

Mesleki İngilizce
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB312 Yer: Öğretim Üyesi Odası 21
Tarih: 2019-04-26 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 1
Tarih: 2019-05-30 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 20
Tarih: 2019-06-20 16:30:00

Organik Tarım
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB401 Yer: B4
Tarih: 2019-04-26 12:30:00
--
--
Yer: B2
Tarih: 2019-05-22 12:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-20 16:30:00

Silaj ve Silaj Bitkileri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB320 Yer: B3
Tarih: 2019-04-12 16:30:00
--
--
Yer: B2
Tarih: 2019-05-31 12:30:00
Yer: B2
Tarih: 2019-06-20 16:30:00

Staj
Kodu Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STJ601 --
--
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Tarla Bitkileri Biyoteknolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TAB 318 Yer: B1Amfi III
Tarih: 2019-04-22 12:30:00
--
--
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-05-27 10:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-19 11:30:00

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB318 Yer: B3
Tarih: 2019-04-22 16:30:00
--
--
Yer: Toplantı Odası 13
Tarih: 2019-05-28 12:30:00
Yer: B1
Tarih: 2019-06-20 16:30:00

Tohumluk ve Teknolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TAB 320 Yer: Amfi II
Tarih: 2019-04-24 17:30:00
--
--
Yer: B5
Tarih: 2019-05-24 10:30:00
Yer: B5
Tarih: 2019-06-20 11:30:00

Vejetasyon Bilimi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TAB 312 Yer: Amfi I
Tarih: 2019-04-26 17:30:00
--
--
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-05-30 10:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-21 11:30:00

Yağlı Tohumların Depolanması, Standardizasyonu ve Teknolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB307 Yer: Öğretim Üyesi Odası 12
Tarih: 2019-04-24 12:30:00
--
--
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-05-24 10:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 32
Tarih: 2019-06-20 16:30:00

Yem Bitkileri Islahı
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB302 Yer: B4
Tarih: 2019-04-26 12:30:00
--
--
Yer: B1
Tarih: 2019-05-31 10:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 11
Tarih: 2019-06-20 16:30:00

Yem Bitkileri Tohumculuğu
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB301 Yer: B4
Tarih: 2019-04-26 12:30:00
--
--
Yer: B2
Tarih: 2019-05-31 10:30:00
Yer: B3
Tarih: 2019-06-20 16:30:00

Yemeklik Tane Baklagiller
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TAB 308 Yer: Amfi II
Tarih: 2019-04-25 17:30:00
--
--
Yer: Amfi III
Tarih: 2019-05-28 10:30:00
Yer: Amfi III
Tarih: 2019-06-21 16:30:00
4. Sınıf
Araştırma Yazım ve Sunuş Teknikleri II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TAB 424 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Araştırma Yazım ve Sunuş Teknikleri II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TAB 424 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Araştırma Yazım ve Sunuş Teknikleri II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TAB 424 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Araştırma Yazım ve Sunuş Teknikleri II
Kodu Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TAB 424 --
--
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Araştırma Yazım ve Sunuş Teknikleri II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TAB 424 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Araştırma Yazım ve Sunuş Teknikleri II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TAB 424 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Araştırma Yazım ve Sunuş Teknikleri II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TAB 424 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Araştırma Yazım ve Sunuş Teknikleri II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TAB 424 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Araştırma Yazım ve Sunuş Teknikleri II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TAB 424 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Araştırma Yazım ve Sunuş Teknikleri II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TAB 424 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Araştırma Yazım ve Sunuş Teknikleri II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TAB 424 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Araştırma Yazım ve Sunuş Teknikleri II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TAB 424 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Araştırma Yazım ve Sunuş Teknikleri II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TAB 424 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Araştırma Yazım ve Sunuş Teknikleri II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TAB 424 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Araştırma Yazım ve Sunuş Teknikleri II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TAB 424 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Araştırma Yazım ve Sunuş Teknikleri II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TAB 424 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Araştırma Yazım ve Sunuş Teknikleri II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TAB 424 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Baklagil Yem Bitkileri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TAB 418 Yer: B5B4
Tarih: 2019-05-07 17:30:00
--
--
Yer: Amfi II
Tarih: 2019-05-21 15:30:00
Yer: Amfi III
Tarih: 2019-06-17 09:30:00

Bitki Büyümesi ve Gelişimine Moleküler Yaklaşım
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB415 Yer: Öğretim Üyesi Odası 31
Tarih: 2019-04-04 12:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 23
Tarih: 2019-05-27 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 22
Tarih: 2019-06-17 14:30:00

Bitkisel Biyogüvenlik
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB419 Yer: B3
Tarih: 2019-04-19 12:30:00
--
--
Yer: B2
Tarih: 2019-05-20 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-17 14:30:00

Bitki Sitogenetiği
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB413 Yer: Öğretim Üyesi Odası 20
Tarih: 2019-04-04 12:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 3
Tarih: 2019-05-28 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 31
Tarih: 2019-06-17 14:30:00

Biyoyakıt Üretimine Uygun Endüstri Bitkileri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB411 Yer: B4
Tarih: 2019-04-19 16:30:00
--
--
Yer: B1
Tarih: 2019-05-22 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-18 14:30:00

Çayır Mera Islahı
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TAB 416 Yer: Amfi I
Tarih: 2019-04-05 12:30:00
--
--
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-05-23 15:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-18 09:30:00

Çayır Mera Yem Bitkilerinde Kurutma ve Depolama
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB421 Yer: Öğretim Üyesi Odası 12
Tarih: 2019-04-04 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 33
Tarih: 2019-05-29 12:30:00
Yer: Toplantı Odası 2
Tarih: 2019-06-18 14:30:00

Çayır Mera Yem Bitkilerinin Tanımı
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB420 Yer: Öğretim Üyesi Odası 23
Tarih: 2019-04-15 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 25
Tarih: 2019-05-30 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 2
Tarih: 2019-06-19 14:30:00

Çim Bitkileri Islahı
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB423 Yer: Öğretim Üyesi Odası 13
Tarih: 2019-04-05 16:30:00
--
--
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-05-24 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-19 14:30:00

Çim Bitkileri Yetiştiriciliği
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB405 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-04-16 16:30:00
--
--
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-05-28 15:30:00
Yer: Toplantı Odası 12
Tarih: 2019-06-20 14:30:00

Dayanıklılık Islahı
Kodu Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB409 --
--
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Deneme Tekniği
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB417 Yer: Öğretim Üyesi Odası 32
Tarih: 2019-04-17 16:30:00
--
--
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-05-31 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 33
Tarih: 2019-06-20 16:30:00

Endüstriyel ve Endemik Yağ Bitkileri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB407 Yer: Öğretim Üyesi Odası 32
Tarih: 2019-04-17 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 3
Tarih: 2019-05-30 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 11
Tarih: 2019-06-21 14:30:00

Hastalıklara Dayanıklılık Islahı
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB426 Yer: Öğretim Üyesi Odası 30
Tarih: 2019-04-18 16:30:00
--
--
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-05-27 12:30:00
Yer: Toplantı Odası 2
Tarih: 2019-06-21 14:30:00

İklim Değişikliği ve Bitkisel Üretime Etkisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB424 Yer: Öğretim Üyesi Odası 32
Tarih: 2019-04-18 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 3
Tarih: 2019-05-20 12:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-21 16:30:00

Sekonder Metabolitler
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB425 Yer: Öğretim Üyesi Odası 33
Tarih: 2019-04-18 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 3
Tarih: 2019-05-22 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 18
Tarih: 2019-06-17 14:30:00

Sıcak İklim Tahılları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TAB 420 Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-04-29 17:30:00
--
--
Yer: Amfi II
Tarih: 2019-05-27 15:30:00
Yer: B1
Tarih: 2019-06-19 09:30:00

Tarla Bitkilerinde Ürün Kalitesi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB414 Yer: Öğretim Üyesi Odası 20
Tarih: 2019-04-04 12:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 16
Tarih: 2019-05-21 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 2
Tarih: 2019-06-18 14:30:00

Tarla Tarımı
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB403 Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-04-16 12:30:00
--
--
Yer: B3
Tarih: 2019-05-29 15:30:00
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-06-21 09:30:00

Tarla Ürünlerinin Standardizasyonu ve Depolama
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB416 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-29 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 3
Tarih: 2019-05-24 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 25
Tarih: 2019-06-19 14:30:00

Tropik İklim Yem Bitkileri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB406 Yer: Öğretim Üyesi Odası 22
Tarih: 2019-04-30 12:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 26
Tarih: 2019-05-27 12:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-20 14:30:00

Yağ Bitkileri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TAB 422 Yer: Amfi II
Tarih: 2019-04-17 12:30:00
--
--
Yer: B5
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer: B5
Tarih: 2019-06-20 09:30:00

Yağlı Tohumların İşlenmesi ve Bitkisel Yağ Teknolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB408 Yer: Öğretim Üyesi Odası 22
Tarih: 2019-04-17 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 29
Tarih: 2019-05-30 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 33
Tarih: 2019-06-21 14:30:00

Yem Bitkileri Embriyolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB422 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-04-18 12:30:00
--
--
Yer: B3
Tarih: 2019-05-30 15:30:00
Yer: Toplantı Odası 14
Tarih: 2019-06-21 14:30:00

Yeşil Alan Tesisi ve Bakım Teknikleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STAB402 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-04-19 16:30:00
--
--
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-05-31 12:30:00
Yer: B1
Tarih: 2019-06-17 14:30:00

Toprak Bilimi ve Bitki Besleme

1. Sınıf
Analitik Kimya
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GZM 108 Yer: B3
Tarih: 2019-04-12 12:30:00
--
--
Yer: Toplantı Odası 11
Tarih: 2019-05-27 08:30:00
Yer: Toplantı Odası 2
Tarih: 2019-06-21 08:30:00

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ATİ102 Yer: Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-09 12:30:00
--
--
Yer: Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-21 12:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-18 12:30:00

İstatistik
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
IST002 Yer: B7B5Amfi IVAmfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-08 17:30:00
--
--
Yer: B6 B7 B5 Amfi IV Amfi III Amfi I
Tarih: 2019-05-23 08:30:00
Yer: B8 B7 B6
Tarih: 2019-06-18 08:30:00

Organik Kimya
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TB 110 Yer: B1Amfi IIIAmfi II
Tarih: 2019-04-09 17:30:00
--
--
Yer: Amfi IV Amfi III Amfi II
Tarih: 2019-05-21 08:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-19 08:30:00

Temel Bilgisayar Bilimleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TB 104 Yer: Öğretim Üyesi Odası 32
Tarih: 2019-04-12 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 3
Tarih: 2019-05-28 08:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-17 08:30:00

Toprak Bilgisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TO 110 Yer: B3
Tarih: 2019-04-11 12:30:00
--
--
Yer: B4
Tarih: 2019-05-29 08:30:00
Yer: B4
Tarih: 2019-06-20 08:30:00

Türk Dili II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TDİ102 Yer: Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-08 12:30:00
--
--
Yer: Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-20 12:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-17 12:30:00

Yabancı Dil II (İngilizce)
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
YDİ102 Yer: Amfi IVAmfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-10 12:30:00
--
--
Yer: Amfi IV Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-22 12:30:00
Yer: Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-06-19 12:30:00
2. Sınıf
Araştırma ve Deneme Metodları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 216 Yer: D1
Tarih: 2019-04-15 17:30:00
--
--
Yer: B2
Tarih: 2019-05-28 13:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-18 15:30:00

Bahçe Bitkileri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GZM216 Yer: Amfi I
Tarih: 2019-04-16 17:30:00
--
--
Yer: B7 B5
Tarih: 2019-05-30 13:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-17 10:30:00

Bitki Besleme
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TO 202 Yer: B3
Tarih: 2019-04-17 17:30:00
--
--
Yer: B4
Tarih: 2019-05-22 13:30:00
Yer: B1
Tarih: 2019-06-19 15:30:00

İş Sağlığı ve Güvenliği II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
İSGL102 Yer: Amfi IVB7B6B5B4Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-03-26 12:30:00
--
--
Yer: B7 B6 B5 Amfi IV Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-27 13:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-21 15:30:00

Ölçme Bilgisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GZM 202 Yer: B3
Tarih: 2019-04-04 17:30:00
--
--
Yer: B4
Tarih: 2019-05-29 13:30:00
Yer: B3
Tarih: 2019-06-20 10:30:00

Peyzaj Mimarlığına Giriş
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
PM 101 Yer: Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-03-28 17:30:00
--
--
Yer: Amfi I Amfi IV Amfi III
Tarih: 2019-05-31 08:30:00
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-06-17 13:30:00

Tarım Ekonomisi ve İşletmeciliği
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TE 202 Yer: Öğretim Üyesi Odası 52
Tarih: 2019-04-18 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 5
Tarih: 2019-05-23 13:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 31
Tarih: 2019-06-18 10:30:00

Tarla Bitkileri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GZM218 Yer: Öğretim Üyesi Odası 48
Tarih: 2019-04-19 16:30:00
--
--
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-05-24 13:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 34
Tarih: 2019-06-19 10:30:00
3. Sınıf
Bitki Analiz Yöntemleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STO 122 Yer: Öğretim Üyesi Odası 38
Tarih: 2019-04-10 16:30:00
--
--
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-05-20 10:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-17 11:30:00

Organik Tarımda Bitki Besleme Teknikleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TO 320 Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-04-11 16:30:00
--
--
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-05-22 10:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 2
Tarih: 2019-06-18 11:30:00

Staj
Kodu Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STJ601 --
--
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Tarımsal Drenaj Teknikleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TO 308 Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-04-22 16:30:00
--
--
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-05-24 10:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 20
Tarih: 2019-06-20 11:30:00

Tarla Bitkilerinin Gübrelenmesi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STO136 Yer: B3
Tarih: 2019-04-25 16:30:00
--
--
Yer: B4
Tarih: 2019-05-21 12:00:00
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-06-21 11:30:00

Toprak Kimyası
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TO 304 Yer: B3
Tarih: 2019-04-24 16:30:00
--
--
Yer: B3
Tarih: 2019-05-28 10:30:00
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-06-17 11:30:00

Toprak Su Koruma Mühendisliği
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TO 322 Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-04-26 16:30:00
--
--
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-05-27 10:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 19
Tarih: 2019-06-19 11:30:00
4. Sınıf
Gübre Üretim ve Tüketim Sorunları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STO 118 Yer: Öğretim Üyesi Odası 35
Tarih: 2019-04-03 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 30
Tarih: 2019-05-20 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-17 09:30:00

Kartografya
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STO146 Yer: Öğretim Üyesi Odası 39
Tarih: 2019-04-04 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 31
Tarih: 2019-05-21 15:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 3
Tarih: 2019-06-18 09:30:00

Organik Gübrelemenin İlkeleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STO 115 Yer: Öğretim Üyesi Odası 22
Tarih: 2019-04-05 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 32
Tarih: 2019-05-22 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-17 15:30:00

Pedolojik Değerlendirme Teknikleri II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TO 437 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 30
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Pedolojik Değerlendirme Teknikleri II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TO 437 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 28
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Pedolojik Değerlendirme Teknikleri II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TO 437 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 29
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-17 13:30:00

Toprak-Bitki-Su İlişkileri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STO 123 Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-04-18 12:30:00
--
--
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-05-24 15:30:00
Yer: Toplantı Odası 2
Tarih: 2019-06-20 09:30:00

Toprak Etüt ve Haritalama
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TO 434 Yer: B1
Tarih: 2019-04-02 16:30:00
--
--
Yer: B4
Tarih: 2019-05-27 15:30:00
Yer: Toplantı Odası 2
Tarih: 2019-06-21 09:30:00

Toprak Verimliliği
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TO 436 Yer: Öğretim Üyesi Odası 26
Tarih: 2019-04-15 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 1
Tarih: 2019-05-28 15:30:00
Yer: Toplantı Odası 2
Tarih: 2019-06-20 14:30:00

Tükiye Toprakları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STO 130 Yer: Öğretim Üyesi Odası 34
Tarih: 2019-04-16 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 20
Tarih: 2019-05-29 15:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 12
Tarih: 2019-06-21 14:30:00

Verimlilik Analizleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TO 435 Yer: Öğretim Üyesi Odası 25
Tarih: 2019-04-17 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 21
Tarih: 2019-05-30 15:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 30
Tarih: 2019-06-18 14:30:00

Zootekni

1. Sınıf
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ATİ102 Yer: Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-09 12:30:00
--
--
Yer: Amfi I Amfi III Amfi II
Tarih: 2019-05-21 12:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-18 12:30:00

Bahçe Bitkileri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GZM216 Yer: Amfi I
Tarih: 2019-04-16 17:30:00
--
--
Yer: B7 B5
Tarih: 2019-05-30 13:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-17 10:30:00

Biyokimya
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO106 Yer: D1
Tarih: 2019-04-11 12:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-23 08:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-18 08:30:00

Hayvan Anatomi ve Fizyolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO108 Yer: D1
Tarih: 2019-04-12 12:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-24 08:30:00
Yer: D2
Tarih: 2019-06-19 08:30:00

Microbiyoloji
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO104 Yer: D1
Tarih: 2019-04-25 12:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-27 08:30:00
Yer: D2
Tarih: 2019-06-20 08:30:00

Tarla Bitkileri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GZM218 Yer: D1
Tarih: 2019-04-26 12:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-28 08:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-21 08:30:00

Türk Dili II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TDİ102 Yer: Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-08 12:30:00
--
--
Yer: Amfi II Amfi III Amfi I
Tarih: 2019-05-20 12:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-17 12:30:00

Yabancı Dil II (İngilizce)
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
YDİ102 Yer: Amfi IVAmfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-10 12:30:00
--
--
Yer: Amfi IV Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-22 12:30:00
Yer: Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-06-19 12:30:00
2. Sınıf
Araştırma ve Deneme Metodları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO212 Yer: D1
Tarih: 2019-04-15 17:30:00
--
--
Yer: B2
Tarih: 2019-05-28 13:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-18 15:30:00

Çayır Mera ve Yem Bitkileri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TAB210 Yer: B1
Tarih: 2019-04-17 17:30:00
--
--
Yer: B3
Tarih: 2019-05-21 13:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-19 15:30:00

Genetik
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO216 Yer: D1
Tarih: 2019-04-10 17:30:00
--
--
Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-05-23 13:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 34
Tarih: 2019-06-20 15:30:00

Hayvan Besleme İlkeleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO202 Yer: Öğretim Üyesi Odası 9
Tarih: 2019-04-19 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 46
Tarih: 2019-05-20 13:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 13
Tarih: 2019-06-18 10:30:00

İş Sağlığı ve Güvenliği II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
İSGL102 Yer: Amfi IVB7B6B5B4Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-03-26 12:30:00
--
--
Yer: B7 B6 B5 Amfi IV Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-27 13:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-21 15:30:00

Özel Zootekni II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO208 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 17:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-22 13:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Özel Zootekni II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO208 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 17:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-22 13:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Özel Zootekni II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO208 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 17:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-22 13:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Özel Zootekni II
Kodu Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO208 --
--
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Özel Zootekni II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO208 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 17:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-22 13:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 1
Tarih: 2019-06-20 09:55:00

Özel Zootekni II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO208 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 17:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-22 13:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Özel Zootekni II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO208 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 17:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-22 13:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Sindirim Fizyolojisi ve Metabolizma
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO010 Yer: Öğretim Üyesi Odası 44
Tarih: 2019-04-03 17:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 35
Tarih: 2019-05-24 13:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 18
Tarih: 2019-06-19 10:30:00

Tarım Ekonomisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TE208 Yer: B4
Tarih: 2019-04-04 17:30:00
--
--
Yer: B2
Tarih: 2019-05-29 12:30:00
Yer: D2
Tarih: 2019-06-20 10:30:00

Yemler Bilgisi ve Yem Teknolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO218 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-04-05 17:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-30 13:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-21 10:30:00
3. Sınıf
Balık Besleme ve Yemleme Teknolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZOS105 Yer: D1
Tarih: 2019-04-08 16:30:00
--
--
Yer: D2
Tarih: 2019-05-20 10:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 28
Tarih: 2019-06-17 11:30:00

Balık Üretimi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZOS103 Yer: D1
Tarih: 2019-04-08 16:30:00
--
--
Yer: D2
Tarih: 2019-05-20 10:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 18
Tarih: 2019-06-17 11:30:00

Besleme Fizyolojisi ve Metabolizma
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO304 Yer: Öğretim Üyesi Odası 26
Tarih: 2019-04-09 16:30:00
--
--
Yer: D2
Tarih: 2019-05-22 10:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 28
Tarih: 2019-06-17 11:30:00

Büyükbaş Hayvan Yetiştirme ve Besleme
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO318 Yer: Öğretim Üyesi Odası 39
Tarih: 2019-04-10 16:30:00
--
--
Yer: D2
Tarih: 2019-05-24 10:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 27
Tarih: 2019-06-18 11:30:00

Et Sığırcılığına Giriş
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZOS124 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-04-11 16:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-27 10:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 27
Tarih: 2019-06-18 11:30:00

Et Üretimi ve Karkas Değerlendirme
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO308 Yer: Öğretim Üyesi Odası 36
Tarih: 2019-04-12 17:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-27 10:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 15
Tarih: 2019-06-18 11:30:00

Et ve Süt Bilimi Teknolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO322 Yer: Öğretim Üyesi Odası 23
Tarih: 2019-04-12 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 4
Tarih: 2019-05-28 10:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-19 11:30:00

Fonksiyonel Hayvansal Gıda Üretimi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZOS138 Yer: Öğretim Üyesi Odası 35
Tarih: 2019-04-22 17:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-27 10:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 26
Tarih: 2019-06-19 11:30:00

Hayvancılıkta Morfometrik Yöntemler ve Değerlendirme
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZOS123 Yer: Öğretim Üyesi Odası 34
Tarih: 2019-04-26 17:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 35
Tarih: 2019-05-28 10:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 26
Tarih: 2019-06-19 11:30:00

Hayvan Davranışları ve Refahı
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZOS130 Yer: Öğretim Üyesi Odası 45
Tarih: 2019-04-26 17:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-29 10:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 2
Tarih: 2019-06-20 11:30:00

Hayvan Ekolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZOS132 Yer: Öğretim Üyesi Odası 1
Tarih: 2019-04-22 16:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-30 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 27
Tarih: 2019-06-20 11:30:00

Kümes Hayvanları Yetiştirme
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO302 Yer: Öğretim Üyesi Odası 20
Tarih: 2019-04-24 17:30:00
--
--
Yer: D2
Tarih: 2019-05-22 10:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 13
Tarih: 2019-06-20 11:30:00

Moleküler Genetik
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO320 Yer: Öğretim Üyesi Odası 35
Tarih: 2019-04-25 17:30:00
--
--
Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-05-31 10:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2019-06-21 11:30:00

Organik Hayvansal Üretim
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZOS111 Yer: Öğretim Üyesi Odası 35
Tarih: 2019-04-26 16:30:00
--
--
Yer: D2
Tarih: 2019-05-24 10:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 31
Tarih: 2019-06-21 16:30:00

Özel Zootekni II
Kodu Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO317 --
--
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Özel Zootekni II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO317 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Özel Zootekni II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO317 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Özel Zootekni II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO317 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Özel Zootekni II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO317 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Ruminant Besleme Yemleme Sistemleri ve Besleme Programlarının Hazırlanması
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZOS109 Yer: Öğretim Üyesi Odası 25
Tarih: 2019-04-24 12:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 42
Tarih: 2019-05-21 10:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-17 16:30:00

Staj
Kodu Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STJ601 --
--
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Tarımsal İşletme ve Planlama
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO324 Yer: Öğretim Üyesi Odası 45
Tarih: 2019-04-24 16:30:00
--
--
Yer: D2
Tarih: 2019-05-23 10:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 2
Tarih: 2019-06-18 16:30:00

Üreme Biyolojisi ve Yapay Tohumlama
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO306 Yer: Öğretim Üyesi Odası 35
Tarih: 2019-04-25 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 27
Tarih: 2019-05-29 10:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 15
Tarih: 2019-06-19 16:30:00

Yemler Bilgisi ve Teknolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO312 Yer: Öğretim Üyesi Odası 47
Tarih: 2019-04-25 16:30:00
--
--
Yer: D2
Tarih: 2019-05-20 10:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 15
Tarih: 2019-06-20 16:30:00
4. Sınıf
Arı Yetiştirme
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO416 Yer: Öğretim Üyesi Odası 25
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 36
Tarih: 2019-05-20 15:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 15
Tarih: 2019-06-17 09:30:00

At, Domuz, Kedi, Köpek Besleme
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZOS129 Yer: Öğretim Üyesi Odası 24
Tarih: 2019-04-02 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 27
Tarih: 2019-05-21 15:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 3
Tarih: 2019-06-18 09:30:00

At Yetiştirme
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZOS116 Yer: Öğretim Üyesi Odası 27
Tarih: 2019-04-03 12:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 21
Tarih: 2019-05-22 15:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 28
Tarih: 2019-06-19 09:30:00

Büyükbaş Hayvan Yetiştirme
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO422 Yer: Öğretim Üyesi Odası 26
Tarih: 2019-04-03 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 37
Tarih: 2019-05-23 15:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2019-06-20 09:30:00

Çiftlik Hayvanlarında Sürü Yönetimi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZOS139 Yer: Öğretim Üyesi Odası 37
Tarih: 2019-04-04 12:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 36
Tarih: 2019-05-24 15:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 18
Tarih: 2019-06-21 09:30:00

Deve Kuşu Üretim Teknolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZOS145 Yer: Öğretim Üyesi Odası 36
Tarih: 2019-04-04 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 36
Tarih: 2019-05-27 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Hayvancılık Endüstrisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZOS141 Yer: Öğretim Üyesi Odası 13
Tarih: 2019-04-05 12:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 21
Tarih: 2019-05-24 15:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 19
Tarih: 2019-06-18 14:30:00

Hayvancılıkta Projelendirme Teknikleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO426 Yer: Öğretim Üyesi Odası 25
Tarih: 2019-04-05 16:30:00
--
--
Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-05-28 15:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 16
Tarih: 2019-06-19 14:30:00

Hayvan Genetik Kaynaklarının Korunması
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO424 Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-04-15 12:30:00
--
--
Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-05-30 15:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 16
Tarih: 2019-06-20 14:30:00

Hayvan Islahı II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO420 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-04-16 17:30:00
--
--
Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-05-29 15:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 27
Tarih: 2019-06-21 14:30:00

Keçilerin Beslenmesi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZOS146 Yer: Öğretim Üyesi Odası 26
Tarih: 2019-04-16 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 35
Tarih: 2019-05-27 15:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 12
Tarih: 2019-06-17 14:30:00

Keçi Yetiştiriciliği
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZOS112 Yer: Öğretim Üyesi Odası 27
Tarih: 2019-04-15 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 26
Tarih: 2019-05-21 15:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2019-06-18 14:30:00

Mezbahacılığa Giriş
Kodu Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZOS124 --
--
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Moleküler Genetik Teknikler
Kodu Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZOS128 --
--
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Rasyon Hazırlama Teknikleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZO428 Yer: Öğretim Üyesi Odası 15
Tarih: 2019-04-17 16:30:00
--
--
Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 20
Tarih: 2019-06-19 14:30:00

Ruminantlarda Besleme Hastalıkları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZOS110 Yer: Öğretim Üyesi Odası 8
Tarih: 2019-04-18 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 11
Tarih: 2019-05-21 15:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 29
Tarih: 2019-06-20 14:30:00

Ruminantlarda Besleme ve Süt Kompozisyonu Arasındaki İlişkiler
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ZOS108 Yer: Öğretim Üyesi Odası 25
Tarih: 2019-04-19 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 35
Tarih: 2019-05-27 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Biyosistem Mühendisliği

1. Sınıf
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ATİ102 Yer: Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-09 12:30:00
--
--
Yer: Amfi I Amfi III Amfi II
Tarih: 2019-05-21 12:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-18 12:30:00

Çevre Bilimi ve Teknolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM 108 Yer: D6
Tarih: 2019-04-26 12:30:00
--
--
Yer: B7
Tarih: 2019-05-24 08:30:00
Yer: D6
Tarih: 2019-06-17 08:30:00

Enformatik ve Bilgisayar Programlama
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM 104 Yer: S 102
Tarih: 2019-04-25 12:30:00
--
--
Yer: S 102
Tarih: 2019-05-23 08:30:00
Yer: S 102
Tarih: 2019-06-18 08:30:00

Genel Ekonomi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TE 104 Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-04-22 12:30:00
--
--
Yer: B7
Tarih: 2019-05-27 08:30:00
Yer: B2
Tarih: 2019-06-19 08:30:00

Hayvansal Üretim
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM 110 Yer: Amfi III
Tarih: 2019-04-24 12:30:00
--
--
Yer: Amfi III
Tarih: 2019-05-28 08:30:00
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-06-19 13:30:00

Mühendislik Matematiği
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM 106 Yer: D6
Tarih: 2019-04-12 12:30:00
--
--
Yer: D5
Tarih: 2019-05-30 08:30:00
Yer: D6
Tarih: 2019-06-21 08:30:00

Temel Elektrik ve Elektronik
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM302 Yer: Amfi III
Tarih: 2019-04-10 17:30:00
--
--
Yer: Amfi II
Tarih: 2019-05-31 08:30:00
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-06-20 08:30:00

Toprak Bilgisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TO 111 Yer: Amfi I
Tarih: 2019-04-11 12:30:00
--
--
Yer: Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-29 08:30:00
Yer: Amfi II Amfi IV
Tarih: 2019-06-20 13:30:00

Türk Dili II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TDİ102 Yer: Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-08 12:30:00
--
--
Yer: Amfi II Amfi III Amfi I
Tarih: 2019-05-20 12:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-17 12:30:00

Yabancı Dil II (İngilizce)
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
YDİ102 Yer: Amfi IVAmfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-10 12:30:00
--
--
Yer: Amfi IV Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-22 12:30:00
Yer: Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-06-19 12:30:00
2. Sınıf
Akışkanlar Mekaniği
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM206 Yer: AMFİ
Tarih: 2019-04-04 17:30:00
--
--
Yer: Amfi II
Tarih: 2019-05-20 13:30:00
Yer: AMFİ
Tarih: 2019-06-17 15:30:00

Bilgisayar Destekli Çizim (CAD)
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM224 Yer: S 103
Tarih: 2019-04-15 08:30:00
--
--
Yer: S 102
Tarih: 2019-05-21 13:30:00
Yer: S 102
Tarih: 2019-06-18 15:30:00

Biyosistemde Güç Sistemleri ve Makinalar
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM306 Yer: Amfi III
Tarih: 2019-04-18 17:30:00
--
--
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-05-22 13:30:00
Yer: Amfi III
Tarih: 2019-06-19 15:30:00

Diferansiyel ve İntegral Hesap II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM202 Yer: Öğretim Üyesi Odası 8
Tarih: 2019-04-03 17:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 46
Tarih: 2019-05-23 13:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 35
Tarih: 2019-06-17 10:30:00

Dinamik
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM214 Yer: AMFİ
Tarih: 2019-04-17 17:30:00
--
--
Yer: D6 D4
Tarih: 2019-05-24 13:30:00
Yer: D5
Tarih: 2019-06-20 15:30:00

İş Sağlığı ve Güvenliği II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
İSGL102 Yer: B4Amfi IVAmfi IIIAmfi IB7B6B5Amfi II
Tarih: 2019-03-26 12:30:00
--
--
Yer: B7 B6 B5 Amfi IV Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-27 13:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-21 15:30:00

Mukavemet
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM204 Yer: AMFİ
Tarih: 2019-04-19 17:30:00
--
--
Yer: AMFİ
Tarih: 2019-05-28 13:30:00
Yer: AMFİ
Tarih: 2019-06-19 10:30:00

Mühendislik Topoğrafyası
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM210 Yer: Amfi I
Tarih: 2019-04-05 17:30:00
--
--
Yer: AMFİ
Tarih: 2019-05-29 13:30:00
Yer: AMFİ
Tarih: 2019-06-20 10:30:00

Tarım Makinaları İlkeleri I
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM218 Yer: AMFİ
Tarih: 2019-04-16 17:30:00
--
--
Yer: AMFİ
Tarih: 2019-05-30 13:30:00
Yer: D5
Tarih: 2019-06-21 10:30:00
3. Sınıf
Bilgisayar Destekli Tasarım
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM345 Yer: S 102
Tarih: 2019-04-11 16:30:00
--
--
Yer: S 102
Tarih: 2019-05-21 10:30:00
Yer: S 102
Tarih: 2019-06-17 16:30:00

Biyolojik Malzemelerin Mühendislik Özellikleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM347 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-04-12 17:30:00
--
--
Yer: D2
Tarih: 2019-05-23 10:30:00
Yer: D2
Tarih: 2019-06-17 16:30:00

Dışsal Tarım Makinaları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM310 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-04-24 16:30:00
--
--
Yer: D8
Tarih: 2019-05-24 10:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 43
Tarih: 2019-06-17 16:30:00

Drenaj
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM312 Yer: AMFİ
Tarih: 2019-04-08 17:30:00
--
--
Yer: Amfi III
Tarih: 2019-05-20 10:30:00
Yer: D6
Tarih: 2019-06-17 11:30:00

Ergonomi ve İş Güvenliği
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM354 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-04-24 17:30:00
--
--
Yer: D8
Tarih: 2019-05-28 10:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 28
Tarih: 2019-06-18 16:30:00

Hayvan Barınaklarının Planlanması
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM355 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-24 16:30:00
--
--
Yer: D8
Tarih: 2019-05-30 10:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 16
Tarih: 2019-06-18 16:30:00

Hayvansal Üretimde Enerji Planlaması
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM312 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-04-25 17:30:00
--
--
Yer: D8
Tarih: 2019-05-30 10:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 28
Tarih: 2019-06-18 16:30:00

Hayvansal Üretim Makineleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM302 Yer: Öğretim Üyesi Odası 14
Tarih: 2019-04-25 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 50
Tarih: 2019-05-27 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 28
Tarih: 2019-06-19 16:30:00

İnşaat Malzeme Bilgisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM320 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-04-26 17:30:00
--
--
Yer: D9
Tarih: 2019-05-24 10:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Kırsal Yerleşim Tekniği
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM321 Yer: Öğretim Üyesi Odası 28
Tarih: 2019-04-26 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 45
Tarih: 2019-05-28 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 17
Tarih: 2019-06-19 16:30:00

Kütle ve Enerji Denkliği
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM316 Yer: B3B2
Tarih: 2019-04-09 17:30:00
--
--
Yer: D5
Tarih: 2019-05-22 10:30:00
Yer: D6
Tarih: 2019-06-18 11:30:00

Makine Elemanları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM322 Yer: Öğretim Üyesi Odası 48
Tarih: 2019-04-08 16:30:00
--
--
Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-05-29 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 27
Tarih: 2019-06-20 16:30:00

Staj
Kodu Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STJ601 --
--
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Sulama Şebekelerinde İşletme ve Yönetim
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM357 Yer: Öğretim Üyesi Odası 26
Tarih: 2019-04-09 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 38
Tarih: 2019-05-30 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 30
Tarih: 2019-06-20 16:30:00

Tarımda Robot Uygulamaları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM358 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-04-10 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 25
Tarih: 2019-05-30 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 16
Tarih: 2019-06-20 16:30:00

Tarımsal Mücadelede Akıllı Püskürtme Teknikleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM359 Yer: Öğretim Üyesi Odası 39
Tarih: 2019-04-11 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 23
Tarih: 2019-05-29 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 2
Tarih: 2019-06-20 16:30:00

Tarımsal Yapıların Planlanması
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM308 Yer: D5
Tarih: 2019-04-11 17:30:00
--
--
Yer: D5
Tarih: 2019-05-27 10:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-20 11:30:00

Toprak İşleme ve Makinaları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM350 Yer: Öğretim Üyesi Odası 13
Tarih: 2019-04-12 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 23
Tarih: 2019-05-28 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 28
Tarih: 2019-06-20 16:30:00

Toprak Su Yapıları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM361 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-04-22 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 46
Tarih: 2019-05-31 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 28
Tarih: 2019-06-21 16:30:00

Ürün Depolama Yapılarının Tasarımı
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM325 Yer: Öğretim Üyesi Odası 30
Tarih: 2019-04-22 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 24
Tarih: 2019-05-27 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 17
Tarih: 2019-06-21 16:30:00

Yakıtlar ve Yanma
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM326 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-04-22 16:30:00
--
--
Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-05-31 10:30:00
Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-06-21 16:30:00

Yenilenebilir Enerji Kaynakları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM318 Yer: AMFİ
Tarih: 2019-04-22 17:30:00
--
--
Yer: AMFİ
Tarih: 2019-05-29 10:30:00
Yer: D5
Tarih: 2019-06-21 11:30:00

Zemin Mekaniği
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM327 Yer: Öğretim Üyesi Odası 26
Tarih: 2019-04-22 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 25
Tarih: 2019-05-27 12:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-21 16:30:00
4. Sınıf
Arazi ve Su Kaynaklarının Planlanması
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM 402 Yer: D6
Tarih: 2019-04-15 17:30:00
--
--
Yer: D5
Tarih: 2019-05-20 15:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-17 09:30:00

Biyosistemde Proje Hazırlama II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM414 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Biyosistemde Proje Hazırlama II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM414 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-17 17:30:00

Biyosistemde Proje Hazırlama II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM414 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-17 17:30:00

Biyosistemde Proje Hazırlama II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM414 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Biyosistemde Proje Hazırlama II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM414 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Biyosistemde Proje Hazırlama II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM414 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Biyosistemde Proje Hazırlama II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM414 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Biyosistemde Proje Hazırlama II
Kodu Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM414 --
--
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Biyosistemde Proje Hazırlama II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM414 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Biyosistemde Proje Hazırlama II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM414 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Biyosistemde Proje Hazırlama II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM414 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Biyosistemde Proje Hazırlama II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM414 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Biyosistemde Proje Hazırlama II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM414 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Biyosistemde Proje Hazırlama II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM414 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Biyosistemde Proje Hazırlama II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM414 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Biyosistemde Proje Hazırlama II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM414 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Biyosistemde Proje Hazırlama II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM414 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Biyosistemde Proje Hazırlama II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM414 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Biyosistemde Proje Hazırlama II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM414 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Biyosistemler İçin Mekanizasyon Seçimi ve Model Planlaması
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM435 Yer: Öğretim Üyesi Odası 37
Tarih: 2019-04-05 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 38
Tarih: 2019-05-21 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-17 14:30:00

Enerji Sistemlerinde Ölçme Teknikleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM437 Yer: Öğretim Üyesi Odası 25
Tarih: 2019-04-15 12:30:00
--
--
Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-05-23 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-17 14:30:00

Enerji Yönetimi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM418 Yer: D6
Tarih: 2019-04-03 12:30:00
--
--
Yer: D5
Tarih: 2019-05-22 15:30:00
Yer: D2
Tarih: 2019-06-19 09:30:00

Girişimcilik
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GRŞ007 Yer: Amfi I
Tarih: 2019-03-25 17:30:00
--
--
Yer: AMFİ
Tarih: 2019-05-20 17:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-20 12:30:00

Hasat ve Harman Makinaları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM419 Yer: Öğretim Üyesi Odası 23
Tarih: 2019-04-03 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 24
Tarih: 2019-05-27 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 28
Tarih: 2019-06-18 14:30:00

Hassas Tarım
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM420 Yer: D1
Tarih: 2019-04-04 12:30:00
--
--
Yer: D2
Tarih: 2019-05-24 15:30:00
Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-06-18 14:30:00

İmalat Yöntemleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM440 Yer: Öğretim Üyesi Odası 28
Tarih: 2019-04-04 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 34
Tarih: 2019-05-28 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 17
Tarih: 2019-06-21 14:30:00

İngilizce Konuşma Becerileri II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM450 Yer: Öğretim Üyesi Odası 7
Tarih: 2019-03-25 12:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-24 17:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 18
Tarih: 2019-06-20 12:30:00

İnşaat Çizim Tekniği
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM420 Yer: Öğretim Üyesi Odası 25
Tarih: 2019-04-05 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 13
Tarih: 2019-05-28 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 18
Tarih: 2019-06-20 14:30:00

İş Hukuku
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SB 403 Yer: B1
Tarih: 2019-03-25 12:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-22 17:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-21 12:30:00

Küçük Toprak Barajlar
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM410 Yer: Öğretim Üyesi Odası 34
Tarih: 2019-04-15 16:30:00
--
--
Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-05-29 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-21 14:30:00

Mesleki İngilizce I
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
LMİ113 Yer: Öğretim Üyesi Odası 26
Tarih: 2019-04-16 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 26
Tarih: 2019-05-29 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 17
Tarih: 2019-06-20 09:30:00

Mesleki İngilizce II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
LMİ114 Yer: Öğretim Üyesi Odası 23
Tarih: 2019-04-16 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 13
Tarih: 2019-05-29 12:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-20 09:30:00

Müzik Kültürü
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
MZK001 Yer: D6
Tarih: 2019-03-26 17:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-28 17:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-17 16:30:00

Organik ve İyi Tarım Uygulamalarında Yabancı Ot Mücadelesi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM422 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-04-05 12:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 36
Tarih: 2019-05-21 12:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-17 14:30:00

Otomatik Kontrol
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM 404 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-04-19 12:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 25
Tarih: 2019-05-21 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 27
Tarih: 2019-06-18 14:30:00

Rekreasyon Alanlarında Sulama
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM423 Yer: Öğretim Üyesi Odası 26
Tarih: 2019-04-18 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 33
Tarih: 2019-05-31 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 28
Tarih: 2019-06-19 14:30:00

Rüzgar Enerjisi ve Dönüşüm Teknolojileri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM424 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-05-30 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-20 14:30:00

Sosyoloji
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 318 Yer: Amfi II
Tarih: 2019-03-27 12:30:00
--
--
Yer: D6
Tarih: 2019-05-31 17:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-18 16:30:00

Su Çıkarma Makinaları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM425 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-04-16 12:30:00
--
--
Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer: Seminer Odası 2
Tarih: 2019-06-21 14:30:00

Su Kaynaklarının Planlanması
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM416 Yer: D6
Tarih: 2019-04-15 17:30:00
--
--
Yer: D5
Tarih: 2019-05-20 15:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-17 09:30:00

Sulama Teknolojileri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM428 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-04-02 17:30:00
--
--
Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-05-28 12:30:00
Yer: Seminer Odası 2
Tarih: 2019-06-21 14:30:00

Su Sağlama
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM413 Yer: Öğretim Üyesi Odası 35
Tarih: 2019-04-19 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 20
Tarih: 2019-05-28 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 27
Tarih: 2019-06-17 14:30:00

Su Stratejileri ve Yasaları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM427 Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-04-17 12:30:00
--
--
Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-05-28 12:30:00
Yer: Seminer Odası 2
Tarih: 2019-06-18 14:30:00

Tarım Traktörleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM429 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-04-18 12:30:00
--
--
Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-05-29 12:30:00
Yer: Seminer Odası 2
Tarih: 2019-06-19 14:30:00

Üretici Örgütleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STE 307 Yer: Amfi II
Tarih: 2019-03-27 17:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-24 17:30:00
Yer: B3
Tarih: 2019-06-20 13:30:00

Ürün Kurutma Teknolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM416 Yer: Öğretim Üyesi Odası 26
Tarih: 2019-04-19 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 12
Tarih: 2019-05-28 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 18
Tarih: 2019-06-20 14:30:00

Yapı Statiği
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM431 Yer: Öğretim Üyesi Odası 15
Tarih: 2019-04-19 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 35
Tarih: 2019-05-28 12:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 29
Tarih: 2019-06-20 14:30:00

Yenilenebilir Enerji Kaynakları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
BM 406 Yer: AMFİ
Tarih: 2019-04-22 17:30:00
--
--
Yer: AMFİ
Tarih: 2019-05-29 10:30:00
Yer: D5
Tarih: 2019-06-21 11:30:00