Ziraat Fakültesi
2015-12-18

Biyoteknoloji Topluluğu Staj Tanıtım Toplantısı düzenledi 

15 Aralık 2015Salı günü N.K.Ü. Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Seminer Salonunda Biyoteknoloji Topluluğunun bir etkinliği olan "Staj Tanıtım Toplantısı" düzenlenmiştir. 

Toplantının koordinasyonu Biyoteknoloji Topluluk danışmanı Yrd. Doç. Dr. Hasan Murat VELİOĞLU ve Tarımsal Biyoteknoloji Bölümü staj sorumlusu Yrd. Doç. Dr. Sheida DANESHVAR ROYANDAZAGH ve Biyoteknoloji Topluluğu Başkanı 2. sınıf öğrencisi Ömer Ziya ERSÖZ tarafından yapılmıştır. 

Tarımsal Biyoteknoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Sezen ARAT ve Topluluk Başkanı Ömer Ziya ERSÖZ'ün giriş konuşmalarının ardından 4. sınıf öğrencilerinden Ömer AVİCAN, 2014-2015 eğitim ve öğretim yılı yaz stajını çeşitli firmalar, il müdürlükleri, enstitüler, üniversitelerin ilgili bölümlerinde yapan öğrencilerimizin staj yerleri ve çalıştıkları konular hakkında genel bir tanıtım ve  kendi staj sunumunu yapmıştır. Daha sonra sırasıyla İsmail TOPBAŞ, Banu İpek TÜRKMEN, Neşe ÖZDİNÇ, Halime Tuba YILDIRIM, Sercan TÜREN, Göktuğ KARANFİL, Damla ANA, Semih EROL ve Gökhan BAYRAK yapmış oldukları stajlar hakkında detaylı sunumlarını, staj deneyim ve izlenimlerini bölümümüz 2., 3. ve 4. sınıf öğrencileri ile paylaşmışlardır.