Ziraat Fakültesi
2013-12-24

FAKÜLTEMİZ AKADEMİK GENEL KURUL TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİFakültemiz 2013-2014 Eğitim ve Öğretim Yılı Akademik Genel Kurul Toplantısı, Üniversitemiz Rektörü Prof.Dr. Osman ŞİMŞEK’in katılımları ile 24 Aralık 2013 Salı günü Ziraat Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
 
Fakültemiz Dekanı Prof.Dr. Ahmet İSTANBULLUOĞLU’nun yönettiği ve Üniversitemiz Rektör Yardımcıları Prof.Dr. M. İhsan SOYSAL ve Prof.Dr. Şefik KURULTAY’ın da iştirak ettikleri Akademik Genel Kurul Toplantısına Fakültemiz Bölüm Başkanları ile Öğretim Elemanlarının büyük çoğunluğu katıldı.
 
Fakültemiz Dekanı Prof.Dr. Ahmet İSTANBULLUOĞLU’nun konuşmasında ve sunumunda Fakültemizdeki çalışmalar, gelişmeler, bilimsel etkinlikler, projeler, gelecek yıllardaki hedefler ve hedeflere ulaşmadaki problemlerin çözümleri noktasında hangi adımların atılması gerektiği detaylı bilgilerle aktarıldı. Fakültemiz Dekanı Prof.Dr.Ahmet İSTANBULLUOĞLU’nun konuşması ve sunumu ardından Fakültemiz Bölüm Başkanları ve Öğretim Üyeleri söz alarak çeşitli konulardaki görüş, beklenti ve dileklerini ilettiler.
 
Son olarak söz alan Rektörümüz Prof. Dr. Osman ŞİMŞEK konuşmasında, Üniversitemizde gerçekleştirilen çalışmalar ve son gelişmeler hakkında bilgiler verilmiştir. Rektörümüz Prof. Dr. Osman ŞİMŞEK Ziraat Fakültesinin önemini ve Fakültemizden beklentilerini ifade ederken Fakültemizin ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda da açıklamalarda bulunmuştur.
 
Yapılan konuşmaların ardından Fakültemiz Akademik Genel Kurul Toplantısı katılımcıların iyi dilek ve temennileri ile sona erdi.