Ziraat Fakültesi
2014-12-30

ZİRAAT FAKÜLTESİ II. GELENEKSEL FUTSAL TURNUVASINDA KUPA SAHİBİNİ BULDU 

Fakültemiz Bölümleri arasında düzenlenen “II. Geleneksel Futsal Turnuvası" Final ve Üçüncülük karşılaşmaları 30.12.2014 Salı günü Üniversitemiz Spor Tesislerinde oynandı.

Karşılaşmaları Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Ahmet İstanbulluoğlu, Fakültemiz Öğretim Elemanları ile çok sayıda öğrencimiz izledi.

Final karşılaşmasında BAHÇE BİTKİLERİ - TARIMSAL BİYOTEKNOLOJİ Bölüm takımları ve üçüncülük karşılaşmasında ise TARIM EKONOMİSİ - ZOOTEKNİ Bölüm takımları mücadele etti.

 

Final karşılaşmaları sonucu BAHÇE BİTKİLERİ Bölüm takımı 5-3 üstün gelerek Ziraat Fakültesi II. Geleneksel Futsal Turnuvası Şampiyonu oldu. Üçüncülük karşılaşmasında ise ZOOTEKNİ Bölüm takımı üstün gelerek geçen yılda olduğu üzere Turnuva Üçüncüsü oldu.

Final karşılaşması sonrası düzenlenen Kupa ve Madalya Töreninde Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Ahmet İstanbulluoğlu dereceye giren takımlara kupalarını takdim etti.

Fakültemiz II. Geleneksel Futsal Turnuvası organizasyonunda görev alan Ziraat Fakültesi Spor Takımları Sorumlusu Arş. Gör. Erhan Göçmen’i, turnuva müsabakalarında hakemlik görevini üstlenen Arş. Gör. Hazım Serkan Tenikecier,  turnuva şampiyonu Bahçe Bitkileri Bölüm takımını, Bölüm futsal takımları sorumlu öğretim elemanlarımızı, turnuvaya katılan ve centilmence mücadele eden tüm öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

 

 

                                                                                     ZİRAAT FAKÜLTESİ DEKANLIĞI