Ziraat Fakültesi
2022-04-05

Fakültemiz Tarım Ekonomisi Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr.Gülen ÖZDEMİR’in Proje Ekibinde Yer Aldığı, AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığına Sunulan Proje Kabul Edildi. 

 

Fakültemiz Tarım Ekonomisi Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr.Gülen ÖZDEMİR’in Proje Ekibinde Yer Aldığı, AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığına Sunulan “Women Empowerment in Agricultural Cooperatives” İsimli Proje Kabul Edildi.

 

Silivri Belediyesi Kordinatörlüğünde, Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr.Gülen ÖZDEMİR’in Proje Ekibinde yer aldığı, 2021 Yılı Erasmus+ Yetişkin Eğitiminde İşbirliği Ortaklıkları (KA220-ADU) Projeleri kapsamında Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığına sunulan 2021-1-TR01-KA220-ADU-000029357 numaralı ve “Women Empowerment in Agricultural Cooperatives” isimli proje, uygunluk kriterlerini karşılayarak kabul edilmiştir. Proje ortakları Silivri Belediyesi, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, İtalya ve İspanyadan kooperatifler ve derneklerden oluşmaktadır. Proje Tarım kooperatiflerinde gerekli olan yetişkin eğitiminin desteklenmesi, yetişkin eğitimcilerinin kapasitesinin artırılması, kadın güçlenmesinin artırılması ve temel yetkinliklerinin artırılmasını kapsamaktadır.